Wpis z mikrobloga

A paczka doszła już? Czy nie...


@nokash: miło słyszeć, że ktoś jeszcze o mnie pamięta. Niestety nie było rocznicy paczkofobii i trochę mi z tego powodu smutno.
@Amfidiusz:
Zaprzeczanie /to fałszowanie obrazu teraźniejszości poprzez nieprzyjmowanie do wiadomości realnych faktów, w celu odsunięcia negatywnych myśli i uczuć, które mogłyby się z tym wiązać.
Jakąś głupią formułka z Wikipedia z którą się nie zgadzam ,gdyż :
wyjaśnienie słowa" ZAPRZECZENIE " kiedy wmawia mi ktoś na siłę rzeczy których nie zrobiłam , przecież skoro nie zrobiłam to muszę zaprzeczyć ....

Pyta się mnie ktoś : Czy jesz jajka ?
Odpowiadam: nie
@izulka1983 Niestety, nie da się zrozumieć Twojego wywodu (widzisz? Pojedyncze zaprzeczenie ( ͡ ͜ʖ ͡)).

Jeśli jednak chcesz mnie poprawiać w błędach językowych, to rób to zgodnie z zasadami ortografii i interpunkcji, bo aż oczy zaczynają łzawić patrząc na Twój tekst.

Miłego weekendu! Do usłyszenia za kolejnych siedem lat!
@aikonek: to co nie ma problemu ?
Odpowiadasz -nie , nie ma problemu
Więc Ja :
-Ej ale ściemniasz , kuźwa masz problem !!
Jeśli odpowiesz drugi raz
Nie ! Nie ma problemu .
Czyli w tym przypadku Nie pierwsze jest zaprzeczeniem a nie jak wyżej odpowiedzią . Nie ,nie -czyli , zaprzeczam .
Jesteśmy oskarżani o coś czego nie zrobiliśmy . Idziemy Zaprzeczać tym fakta , na policję -i do końca nie powiedzieliśmy prawdy .
Analizuje i stwierdzam że źle zrobiłam kłamiąc na policji i muszę teraz zaprzeczyć w sądzie tym zaprzeczenia na policji ..
Czyli mamy w danej chwili w sądzie sytuację zaprzeczenia w zaprzeczeniu i potwierdzamy je
@Amfidiusz: mam w dupie interpunkcję . Poprawiłam podając sytuację pytasz odpowiadam
Że : nie , nie jem jajek
Jeśli po mej odpowiedzi twierdzisz np ale ty jesz jajka , gadasz głupoty
To jeśli odpowi stanowczo Nie ! Nie jem jajek
To znów jest odpowiedź ?
Właśnie za dużo czasu poświęcasz na wstawianie kropek , przecinków itd a mało na myślenie miłego weekendu