Wpis z mikrobloga

Drodzy Mirkowie! (A głównie Mirabelki!)

Korzystam z #blablacar - głównie jako kierowca. Kiedy umawiam się z #niebieskipasek, wszystko jest OK. Typ przychodzi na czas, w wyznaczone miejsce - bez #!$%@?. Jednak w 90% przypadków, gdy ustawiam się z #rozowypasek, zawsze są komplikacje: zaspała, spóźni się 10 minut, stoi w złym miejscu, wsiadła do złego auta (sic!), nie ma odliczonej gotówki, dzwoni o 5 rano, bo wczoraj nie wiedziała, że musi dotrzeć na samolot, na który bilet miała zarezerwowany już od miesięcy. Czy do #logikarozowychpaskow dawano w DNA darmowe #!$%@? mózgowe?

#pytanie #gorzkiezale #dziendobry
  • 76
na koniec drogi widzac fajny samochod chcialy targowac cene tekstami "przeciez widac ze cie stac wiec 10zl roznicy ci nie zrobi"


@siabadabada: Co jest z wami ludzie. Już nie pierwsza osoba tutaj pisze o płaceniu po dojechaniu do celu. Czy tylko ja płacę na początku podróży? Przecież tak powinno być... Z samochodu mnie nie wyrzuci po zapłacie ( ͡° ͜ʖ ͡°), przynajmniej to się jeszcze nie zdarzyło,
Co za nieogarnięte dziolchy. Makabra. Nie zazdroszcze. Musiales mieć dużego pecha,bo to aż niemożliwe żeby każda miała takie #!$%@? :/
@kaduceusz: Raz, słownie jeden raz, miałem przygodę z kobietą w blablacar. Rzuciłem ogłoszenie, że jadę z Warszawy i dzwoni kobieta, czy ją zabiorę z jakiegoś Pcimia. Myślę sobie, gdzie to jest, skoro pierwsze słyszę? Rozmówczyni, po głosie wydawało się, że ogarnięta i w ogóle, niespecjalnie potrafiła wytłumaczyć poza tym, że to pod Warszawą, po mojej trasie. Odpowiedziałem więc radośnie (w końcu przed oczami wizja zwrotu części kosztów za paliwo), że sprawdzę,
@IreuN: Wiem że mnie nie wolałeś. Tylko ja go pytałam na jakiej trasie jeździ, a Ty, że "mam nadzieję że nie podałeś", to myślałam, że to o mnie chodzi (że masz nadzieję, że mi nie podał, na jakiej trasie).
@kaduceusz: ja dosc sporo zabieram ludzi przez blabla i raczej zabieram #rozowepaski, bo jako ze jeżdze z moim różowym, to mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do zasady nigdy nie zabieram 2ch osób z jednego 'kontaktu' w sensie kolezanka + koleżanka czy +kolega - a) zmniejsza to szanse na ew. wystawienie do wiatru b) dwie dodatkowe znajace osoby mogą potenacjalnie byc bardziej niebezpieczne niz dwie nieznajome
Jeśli nie chce ci się odwozić ludzi dalej niż masz na trasie to zaznacz opcję "bez objazdów". W opisie przejazdu też możesz napisać, że nigdzie się nie zatrzymujesz na trasie, wyznaczyć dokładne miejsca przyjazdu i odjazdu i tyle albo już podczas wstępnej rozmowy to zasygnalizować, żeby nie było niedomówień.


@Iriya: no właśnie to fajna opcja, a pomimo tego już kilka razy kolegę opieprzały przewożone różowe paski, bo nie chciał ich w
@kaduceusz: @karolp1993:
Myślę, że tez mogę się wypowiedzieć w temacie przewozów #blablacar pod kątem bycia kierowcą.
Ponad 2 lata jeżdzenia, liczba sób przewiezionych coś pewnie pod 150.
Ale w pełni sie zgodzić z autorem nie mogę. Większość moich pasażerów to raczej różowe ( pewnie dlatego ze są mniej ogarnietę na posiadanie auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ale rezygnowanie z przejazdów zdarzało sie u jednych i drugich.
Ja raz ogłosiłem się na trasie Szczecin > Zabrze przez Poznań i Wrocław. Dostałem zapytanie od pewnej pani czy przypadkiem nie jadę przez Kraków. Równie dobrze mogła spytać czy nie jadę przez Pragę. ()