Wpis z mikrobloga

Nie mogę z tego Windows Phone. Sam system podoba mi się, ale to jasnej cholery! Żeby nagrać dźwięk ściągasz apkę Dyktafon Pro, który dobrze nagrywa. I nie możesz wrzucić nagranych plików nigdzie. Pliki nie są widoczne nigdzie, tylko apka może nimi zarządzać, a apka może zgrywać pliki tylko na chmurę, tylko o określonej wielkości i tylko... jeśli się nie zje#%&ła. Czyli ostatecznie nic nie mogę zrobić.

Wejdź na symulator NESa, spróbuj ściągnąć sobie ROM. Ściągają Ci się pliki 7z których ni idzie otworzyć czy obsłużyć w jakikolwiek sposób.

No i oczywiście apka wypoku, gdzie wszystko działa cudownie, pod warunkiem ze nie chcesz dać komuś minusa, albo nie chcesz dodać dłuższego tekstu w mirko (ten tekst piszę w onenote i zaraz wkleję do wypoka bo inaczej kursor schodzi na dół i nie widzę, co piszę!).

Dlaczego mam wrażenie, że wszyscy mają windowsphone w dupie?

#gorzkiezale #oswiadczeniezdupy #windowsphone
  • 4
@KomisarzGondor: Ad1: Nie mogę, kiedy klikam żeby zapisał w chmurze, apka zawsze pokazuje status zapisu około 25% i nigdy nie rusza się dalej. Wyraźny błąd. Ale co, mam usunąć apke k stracić wszystkie pliki, żeby spróbować zainstalować ją jeszcze raz?

Ad2: Super. Niby ok, ale może jeszcze będę wpisywał dosowe komendy? Jest 21 wiek! Nie jestem hejterem, ale jak mam siedzieć godzinę żeby zainstalować sobie gierkę (uruchamiając przy tym kilka programów)