Wpis z mikrobloga

Jestem abstynentem. Nie piję wcale alkoholu pod żadną postacią. ( No dobra raz mi się zdarzyło zjeść kawałek ciasta nasączonego alkoholem).
Na imprezach piję wodę z lodem. Nie przeszkadza mi to, że ktoś pije w moim towarzystwie, ale zauważam, że ludziom przeszkadza to, że ja nie pije wcale.
Przeszkadzałoby wam, że siedząc z wami z pubie piję sobie sok albo wodę i nie chcę pić alkoholu? Ludzie namawiają mnie, wypij, a co tam Ci zaszkodzi piwko czy 2.
Co sądzicie moje słodkie mireczki ?( ͡ ͜ʖ ͡)

  • 125
  • Odpowiedz
@Karlsson: Tu raczej chodzi o nie zdradzanie. Chyba, że jesteś ruchaczem :D Swoją drogą, szanuję takich ludzi. Ja mam tylko czasem takie momenty. Z reguły właśnie, po tym jak na trzeźwo popatrzę na pijanych ludzi. Wyglądają jak debile. Ale jak jestem na bombie to oczywiście jest spoko :D
  • Odpowiedz
dwa że może oceniać ich zachowanie spowodowane procentami


@Bordowa: Dlatego nienawidzę pijanych ludzi i unikam miejsc gdzie się takowe persony gromadzą. Nic tak mnie nie wkurza jak zaczynają robić jakieś inby, albo wygłaszać swoje mondrości
@Karlsson: Tak to już jest jak się zyje w społeczeństwie gdzie spory odsetek zrównuje dobrą zabawę z nawaleniem się co weekend.
Do mnie się przyzwyczaili i po jakimś czasie przestali namawiać, ale już nie byłem
  • Odpowiedz
@Karlsson: Siema cumplu. Ja do 20 roku życia nie miałem grama alkoholu w ustach, bo tak sobie uznałem. Byłem i tak typem osoby, która rozkręca imprezy i w sumie też zawsze na początku spotykałem się z oporem, że "ALE JAHHHTOO SE MNO SIE NIE NAPIJESH?". Po 15 odmowie osoby takie przeważnie pytały ludzi, którzy mnie dobrze znają czy sobie robię jaja, czy serio nie piję. Miałem i tak kilku bliższych znajomych,
  • Odpowiedz
@Greed: Czemu? Ja nic nikomu nie wypominam później, no może jednej osobie, ale kumpel mi jak wypije za każdym razem miłość wyznaje ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Karlsson: jezu niektórzy od razu z jaką agresją wyskoczyli, bo nie pijesz. Sam w swoim ponad 20 letnim życiu mało wypiłem, bo mnie do tego nie ciągnie. Nie wiedziałem, że taki hejt jest na to, że ktoś nie pije.
  • Odpowiedz