Wpis z mikrobloga

Beka z #rozowepaski, które na studniówki robią się na siermiężne Grażyny
Chcą niby być piękne w tę wyjątkową noc, a co zamiast tego robią?
Zabierają sobie często jedyne, co w nich w ogóle ładne, czyli świeżość, lekkość, młodość

Te obrzydliwe, sklejone lakierem loczki i upięcia
Tandetne satyny i tafty
Młode twarze, a wyszpachlowane jak do portfolio na roksę


Na obrazku studniówka 2012 XD

#oswiadczenie #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #moda #modadamska #makijaz #studniowka
Pobierz blackorchid - Beka z #rozowepaski, które na studniówki robią się na siermiężne Grażyn...
źródło: comment_ezN1dAwVVzX00iO2WqaMyjwZ8q4PGUJC.jpg
  • 102
@blackorchid: no masz 100% racji też nie kumam tego stylu. Młode laski wyglądające jak stare baby to u nas dosyć powszechne zjawisko na weselach, chrzcinach, komuniach i innych tego typu.. Myślę, że to może być kwestia braku gustu. W sumie bardzo mało dobrze ubranych kobiet można zobaczyć na ulicach. Większość to właśnie takie szablonowe karyny i grażyny :|
@Aerials: na mojej też było no ale to parę lat temu.. Sama byłam w kreacji balowej. Ale teraz co nie spojrzę na studniowkowe zdjęcia to sukienki tak krótkie że nie tylko podwiazke widać.. A szkoda.
@blackorchid: to chyba wina doradztwa matek w sprawie ubioru i braku wyrobionego gustu, u mnie też na studniówce było sporo potworków (fryzurowych głównie, te loki matko boska... ) ale było widać, że się dziewczyny starały.
gorsety i te oblesne buty w szpic, chociaż i tak część osob juz wtedy z nich ciagala.


@gaska: A mi się właśnie takie buciki podobają ładnie na nóżkach wyglądają
@blackorchid: Za każdym razem jak ktoś wspomina o tym jak dziewczyny niszczą swój wygląd na studniówkę, to mam przed oczami znajomą z którą tańczyłem poloneza. Na co dzień dziewczyna nawet ładna, dobre 7/10. Jak an studniówkę się umalowała, to aż nie poznałem. 2/10 w porywach do 1. Mówiąc inaczej, to tak się umalowała, że wyglądała jak staruszka w za mocnym makijażu...