Wpis z mikrobloga

Beka z #rozowepaski, które na studniówki robią się na siermiężne Grażyny
Chcą niby być piękne w tę wyjątkową noc, a co zamiast tego robią?
Zabierają sobie często jedyne, co w nich w ogóle ładne, czyli świeżość, lekkość, młodość

Te obrzydliwe, sklejone lakierem loczki i upięcia
Tandetne satyny i tafty
Młode twarze, a wyszpachlowane jak do portfolio na roksę


Na obrazku studniówka 2012 XD

#oswiadczenie #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #moda #modadamska #makijaz #studniowka
Pobierz blackorchid - Beka z #rozowepaski, które na studniówki robią się na siermiężne Grażyn...
źródło: comment_ezN1dAwVVzX00iO2WqaMyjwZ8q4PGUJC.jpg
  • 102
e ja wiem.. kiecki niezbyt w moim stylu, ale takie ot, proste, bez żadnej pompy, nieprzesadzony makijaż, brak solary czy dzióbków, nieposklejane włosy.. brak polotu, ot poprawnie, tragedii nie ma [;


@matra: Na pewno fryzury i makijaże lepsze, ale kiecki też okropne według mnie, a może jestem zbyt krytyczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blackorchid: ja to nazwalem syndromem studniowkowym...podobnie bylo na polmetku na studiach. laski, ktore na codzien wygladaja naprawde fajnie, robily z siebie jakies krwa straszydla - tu jakas dziwna fryzura, kilo tapety, conajmniej dziwne inne elementy makijazu (rzesy dlugosci reki, oczy jak panda itp...) do tego zazwyczaj im wiecej roznych dodatkow tym lepiej (pincet pierscionkow, bransoletek, kolczykow, im wieksze/bardziej oczojebne tym lepsze...) 5 par butow "na wejscie" "do poloneza" "do tanca" "zeby
pincet pierscionkow, bransoletek, kolczykow, im wieksze/bardziej oczojebne tym lepsze...


@Karoleer: To! Zapomniałam o tym wspomnieć, a raka straszliwego od tego można dostać.
Sama toleruję tylko kolczyki i zegarek, jeśli chodzi o biżuterię. Jak mam na sobie więcej, to czuję się jak choinka ( ͡° ͜ʖ ͡°)