Wpis z mikrobloga

@Obj2_9: @enzojabol: @Rottweill:

'This is all about teaching children to respect each other regardless of their backgrounds,' he said. -

No i bardzo dobrze, gdzie tu masz naukę o sprawach seksualnych osób LGBT (czyli co robią w łóżku)?
  • Odpowiedz
@flejwaflejwaplejapleja: Zawsze czytam uważnie. W którym miejscu jest, że to lekcje seksu?

Zrobili to, aby walczyć z samobójstwami nastolatków LGBT.

"However, he insists changes to the curriculum would not mean the promotion of homosexuality or a focus on sex. Rather, it will be about teaching children the importance of relationships and love. "
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak:

To jak inaczej nazwać lekcje, gdzie mówi się dzieciom, że homoseksualizm nie jest zły, że to nie jest choroba, tylko coś normalnego?( ͡° ͜ʖ ͡°)

No nie wiem, jak mówi się o tym na polskim, to język polski, jak na wdż, to wdż, a jak na wychowawczej, to godzina wychowawcza. :)
  • Odpowiedz
No nie wiem, jak mówi się o tym na polskim, to język polski, jak na wdż, to wdż, a jak na wychowawczej, to godzina wychowawcza. :)


@SirPsychoSexy: To teraz robią z dzieci coraz większych debili i musimy na to płacić, to teraz takie kwiatki wychodzą. Kurde ja to będę musiał sam swoje dzieci uczyć, aby nie było, że będę tępe jak osoba, która program ustalała. W sumie to tak jakby
  • Odpowiedz
@artpop:
Pomijając w ogóle fakt poruszania tematyki seksu na lekcjach o homoseksualizmie, Twoje głupie śmieszkowanie _"Hehe, lekcje o homosesualizmie, co te prawaki"_ było nie na miejscu.
Takie lekcje są i to jest fakt.
Czy zaglądają tam gejom do łóżka? Myślę że nie da się poruszać tematu homoseksualizmu bez mówienia o seksie, sama nazwa homoseksualizm jest już wystarczającą wskazówką.
To trochę tak jakby mówiąc o słoniu nie używać
  • Odpowiedz