Wpis z mikrobloga

Mały protip dla fachowców na #tinder #badoo #studbaza

Czym sie zajmujesz?
Jestem spawaczem na kontraktach
Ohohohehehe to sie bujaj frajerze ja mam wyższe i jestem managerem w sieci restauracji!

Więc:
Czym sie zajmujesz?
Moja firma robi zlecenia w branży oil & gas engineering
Ooo wow!

W obu przypadkach piszesz prawde ale #logikarozowychpaskow wysyła inny sygnał z mózgu do dupy.

Niestety w Polsce wciąż panuje przekonanie, że jak ktoś pracuje nie w biurze to idiota i przegryw.

#spawanie #zwiazki #uk
nomaam - Mały protip dla fachowców na #tinder #badoo #studbaza

Czym sie zajmujesz?
J...

źródło: comment_PJgTyqE0KxPOCuOoNtmFz4zctXqSFk74.jpg

Pobierz
  • 99
@nomaam: najgorsze, ze wiekszosc z tych co tak mowi nigdy sama nie pracowala w ten sposob. Siedze w tym przekletym biurze 80% czasu pracy i nic gorszego nie ma. Jestem jak ten drwal, co rabie drwa caly dzien a pozniej wraca do domu i rabie drwa dla rozrywki :D

Z drugiej strony, skoro juz jestesmy przy tym temacie, jest tez sporo osob ktore mowia ze w biurze to nie praca bo
Co do lasek z portali randkowych to raczej gadają z kilkoma na raz typami, więc naturalne że będą się skłaniać ku magistrowi z sieci restauracji.


@nomaam: ale skoro naturalnie laska skłania się ku komuś innemu to po co ją oszukiwać? Niby mówisz, że przecież piszesz prawdę i nie udajesz - ale wiadomo o co chodzi, piszesz o swojej pracy tak żeby laska miała inne skojarzenia.

Pytanie: po co?

Trochę jakbyś miał
@deyna: bo Ty jesteś szczęściarz, nie każdy ma z górki ;)

Ja akurat robote do domu zabieram, w sensie planuje kolejny dzień co robić i jak żeby czasu nie marnować na hali.
@nomaam: to nie to samo co branie pracy biurowej do domu. Możesz planować jadąc na motocyklu, jedząc obiad. Nie musisz siedzieć kilka godz
godzin przed komputerem, nie zabierasz spawarki do domu za nadgodziny w pracy płacą ekstra.
Na zachodzie np. To bardzo szanowany zawód, Polska to wciąż komuna gdzie na wyrobnika przypada trze


@nomaam: imo to zależy. 80% spawaczy których zna cieszy sie sporym szacunkiem za wykonywany zawód. Pozostałe 20% to partacze.
Ale moze to po prostu zalezy od srodwosika w jakich sie obracamy