Wpis z mikrobloga

Mały protip dla fachowców na #tinder #badoo #studbaza

Czym sie zajmujesz?
Jestem spawaczem na kontraktach
Ohohohehehe to sie bujaj frajerze ja mam wyższe i jestem managerem w sieci restauracji!

Więc:
Czym sie zajmujesz?
Moja firma robi zlecenia w branży oil & gas engineering
Ooo wow!

W obu przypadkach piszesz prawde ale #logikarozowychpaskow wysyła inny sygnał z mózgu do dupy.

Niestety w Polsce wciąż panuje przekonanie, że jak ktoś pracuje nie w biurze to idiota i przegryw.

#spawanie #zwiazki #uk
nomaam - Mały protip dla fachowców na #tinder #badoo #studbaza

Czym sie zajmujesz?
J...

źródło: comment_PJgTyqE0KxPOCuOoNtmFz4zctXqSFk74.jpg

Pobierz
  • 99
Dopiero w praniu wyjdzie czy dana laska jest pusta blachara czy ma gdzies co koles robi.


@stanwok: Jeśli jakaś dziewczyna ma totalnie gdzieś czym zajmuje się facet, to raczej bystra nie jest.

@peralta: pytanie czym się zajmujesz to takie zakamuflowane ile zarabiasz.
pytanie czym się zajmujesz to takie zakamuflowane ile zarabiasz.


@nomaam: Niby tak, ale z drugiej strony jest to tez standardowe pytanie przy zawieraniu jakiejkolwiek znajomości. Tak jak ksiądz na kolędzie zawsze spyta "A czym się Państwo zajmujecie?" ;) No nie mów, że Ciebie nie interesuje jakie studia skończyła laska i co w życiu robi.
@nomaam: jakby nie bylo kazdy probuje sie jakos sprzedac bo a nuz pozna sie ta jedyna. Wiadomo ze jest 10 roznych sposobow zeby opisac to co sie robi. W moim przypadku jezeli powiedzialbym ze sprzedaje warzywa to laska po drugiej stronie widzi mnie jako faceta na targu przedajacego ziemniaki na miski. Co innego jak powiem ze jestem dyrektorem sprzedazy w firmie zaopatrujacej topowe restauracje w Londynie w owoce i warzywa....
Takie
@nomaam: przeciez wiecej hajsu zarabiasz jako spawacz od menadżera. Jus nie mówiąc o tym że jak Ty byś został menadżerem w swoim fachu to Ci każdy magister może naskoczyc