Wpis z mikrobloga

@cherryq: @polik95: Nie zrobiłem tego filmiku.
Ale za to widzę, że boli was prawda. Nie możecie choćby na moment przyznać, że w taki bezczelny sposób wam pomagają. Póki wam pomagają, to nawet nie szczekniecie na temat złych sędziów. Jak tylko raz na 10-20 meczy odgwiżdże coś na waszą nie korzyść to od raz wielkie oburzenie. Legia była, jest i będzie klubem dla podludzi i cała Polska wami gardzi.
@MultiSamuelson: pod filmikiem pisałem, że z Wisłą było coś nie tak, pomyłki sędziów zdarzają się, a to, że przyjeło się, że Legii pomagają i boli innych dupa, że Legia w tym momencie jest najlepsza w Polsce to nie moja wina
@MultiSamuelson: Miasto tak pomaga Legii, ze placimy najwyzszy czynsz w Polsce za wynajem stadionu na 9. miejscu pod wzgledem pojemnosci, a klub jako jeden z niewielu nie dostaje ani grosza od ratusza. Jedyne do czego sie mozna przyczepic to to, ze zbudowali 2 nowoczesne stadiony tak blisko siebie, ale przypuszczam, ze jakby Legia "dostala" 50-tysiecznik to tez byscie sie pluli.

Co do pomylek sedziowskich, nie bede polemizowal, bo akurat mi najlepiej
@pr0rock: to śmiało, zrób taki filmik o Wiśle bądź Lechu, i to z jednego wybranego sezonu. Chyba nie muszę przypominać znowu o 93' albo o ostatnim sezonie za Urbana jak magicznie wygrywaliście po karnych w doliczonych czasach gry? Czemu nie możecie choć raz posypać głowy popiołem i przyznać, że nie jesteście najważniejsi na świecie oraz to że najwidoczniej sędziowie pomagają wam więcej niż innym klubom (i to jest fakt)? Nie dziwi
@ziomegson: "Co do pomylek sedziowskich, nie bede polemizowal, bo akurat mi najlepiej smakuja zwyciestwa 1-0 po karnym, ktorego nie bylo. Bol dupy przeciwnikow to miod na moje serce."
i właśnie ty nie wymieniłeś ŻADNEGO argumentu. Tylko ze względu na ten cytat stwierdziłem iż jesteś żałosny. Trudno to zaakceptować co? Oczywiście ty również lądujesz na mojej czarnej liście. Nie wiem skąd masz bordo, bo na nie nie zaslugujesz.