Wpis z mikrobloga

  • 815
Kiedy Wy to czytacie, ja jestem w drodze na studniówkę :>
Jak obiecałam, tak dodaje zdjecie podwiazki z napisem który sami wybraliscie :>
Cenzura jest bo nie chce żeby znowu wpis został usunięty albo zebym znowu dostała bana :>
Jak ktoś chce zdjęcie bez cenzury to pisac na pw a wyślę (ale to najszybciej jutro :>)


Miłej soboty Mirki i Mirabelki :>
#studniowka #heheszki

Aaaach wołam: @garri_kasparow @ThePolsky @LisiOgon @Dzexon @vap3r zawolalabym resztę chetnych ale wpis usunęła moderacja :c
lugre - Kiedy Wy to czytacie, ja jestem w drodze na studniówkę :>
Jak obiecałam, tak ...

źródło: comment_R5VnWJUA100hb4B4YWTLZ0XCPXq1QZgp.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lugre: jeżeli kwintesencją poczucia humoru jest dla Ciebie napisanie sobie na podwiązce "rucham psa jak sra" to trochę jest to smutne. Ale sukienkę chyba miałaś bardzo ładną ;)
  • Odpowiedz
@policjaa: Nie, to nie jest kwintesencja humoru. Martwi mnie to, że ludzie biorą wszystko na poważnie. Ja się bardzo dobrze bawiłam, czytając wszystkie komentarze z 3 postów dotyczących tej "akcji". Czy napisałam gdzieś, że pójdę w tej podwiązce? Smuci to, że Ci co komentujący typu "żenujące", tak założyli. Ja nie uważam tego za coś smutnego, żenującego itp. Ja się dobrze bawiłam. To jest tylko podwiązka, ale niektórzy o tym zapominają.
  • Odpowiedz
@lugre: Gdybym brał na poważnie, to bym nie miał konta na wykopie.

Dla mnie studniówka była jedną z najlepszych imprez w moim życiu, i będę pamiętał ją do końca życia. Nie chciałbym, żebym główną rzeczą którą będę pamiętał to "rucham psa jak sra" na podwiązce mojej partnerki. Gimbaza lvl 9999999.
Jak już zrobisz maturę i się ogarniesz, zapraszam na p--o
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kamil_zdun: ale ja nie miałam tej podwiazki na studniówce.. nie martw sie, ta podwiazka to nie bedzie główna rzecz którą bede wspominala :)
  • Odpowiedz
@lugre: Na szczęście moja partnerka miała nogi do nieba i krótką jednoczęściową kieckę. Wybawiłem się za wszystkie czasy, nie tylko na parkiecie.

Ponawiam zaproszenie na p--o
  • Odpowiedz
@kamil_zdun: Wybacz, ale jak sam mi napisałeś

Gimbaza lvl 9999999. Jak już zrobisz maturę i się ogarniesz, zapraszam na p--o


Chyba byśmy się dobrze nie bawili ;)
  • Odpowiedz
@lugre: Jak się ogarniesz, to zmienisz nastawienie do wielu spraw i MOŻE będzie dało się z Tobą porozmawiać :)

@kha_zix: Czyli jesteś zerem które chodzi na takie imprezy tylko po to, żeby się nażreć i n-----ć za 'cudzy' hajs? Nawet mi Cię nie żal.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kamil_zdun: no wybacz ale nie bede sie OGARNIAŁA żeby móc z Tobą porozmawiać, smutne ze takie wnioski wyciagasz po jednym wpisie, paru komenatrzach.
  • Odpowiedz