Wpis z mikrobloga

  • 815
Kiedy Wy to czytacie, ja jestem w drodze na studniówkę :>
Jak obiecałam, tak dodaje zdjecie podwiazki z napisem który sami wybraliscie :>
Cenzura jest bo nie chce żeby znowu wpis został usunięty albo zebym znowu dostała bana :>
Jak ktoś chce zdjęcie bez cenzury to pisac na pw a wyślę (ale to najszybciej jutro :>)


Miłej soboty Mirki i Mirabelki :>
#studniowka #heheszki

Aaaach wołam: @garri_kasparow @ThePolsky @LisiOgon @Dzexon @vap3r zawolalabym resztę chetnych ale wpis usunęła moderacja :c
lugre - Kiedy Wy to czytacie, ja jestem w drodze na studniówkę :>
Jak obiecałam, tak ...

źródło: comment_R5VnWJUA100hb4B4YWTLZ0XCPXq1QZgp.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
@lugre: Specjalistą nie jestem, ale jak powiększy sie zdjęcie, to widać, że to fotoszop. Nie wiem jak to się stało, że jeszcze nikt nie zauważył, że to fejk XD oślepiłaś mirków tym kolanem.
  • Odpowiedz
@lugre: Muszę was wszystkich zmartwić. Photoshop, mistrzem perspektywy to Ty nie jesteś. Ale szanuję za kolor czcionki przy zagięciach gdzie wstążka robi się ciemniejsza/jaśniejsza. Generalnie przykładając ten font w odpowiednim rozmiarze i odpowiednim nachyleniu pixele zaczynają równo się pokrywać. Fail.
  • Odpowiedz
@arctix: Niestety, brak jakiegoś prezentu :(
@WesolyMorswin: @przemmek113: @kamil_zdun: Przykro mi, że na wykopie jest tyle ludzi z barkiem poczucia humoru i podejścia do niektórych spraw na luzie. Niektórzy chyba biorą wszystko na poważnie i nic nie myślą...
@czarnyalibaba: ban za jakoś 5 zgłoszeń w sumie. W każdym z nich użyłam sformułowania o psie.
@Syko: co kto lubi :>
@
  • Odpowiedz