Wpis z mikrobloga

#programowanie #mfc #visualstudio Pisze sobie aplikacje wykorzystującą przy pobieraniu xmla z internetu i obrabiania go CpRogressCtrl. Po wykonaniu wyskakuje okienko, że wszystko jest ok. Niestety kod wykonuje się szybciej niż progress bar się wypełnia, i okno wyskakuje przed skonczeniem się paska. Pasek dochodzi do konca, gdy okienko juz wyskoczyło. Da rade jakoś poczekać z tym, żeby okno wyskoczyło dopiero jak progress bar dojdzie do końca ?
  • 5
@ilmash: A ja mam ochotę sobie tak napisać, aplikacji nie będe sprzedawał nigdzie, pisze sobie ją hobbistycznie dla siebie, i jest to celowe dezoptymalizowanie kodu z którego sobię zdaje sprawę, zatem w czym problem ? Wiesz jak to zrobić to mi napisz, nie wiesz, to lepiej nic nie pisz.
@Krostel: ale co chcesz? Gotowy kod czy link do kursu angielskiego? Przecież na MSDN jest pelna dokumentacja, z przykladami, można to na 10 sposobów zrobić. Jak kod się wykonuje szybciej niż Ci się pasek postępu wypełnia to masz skopana jego implementację, nad czym tu debatowac?