Wpis z mikrobloga

Z cyklu powolne, ale systematyczne zmiany na polskiej kolei, prezentacja pociągu Impuls dla woj. zachodniopomorskiego. KLIK

Zachodniopomorskie zamówiło w sumie 12 tych pociągów, zaś w całym kraju do końca przyszłego roku będzie ich jeździło 70. W nowej perspektywie unijnej należy spodziewać się kolejnych zamówień na pociągi regionalne, w tym na pewno na Impulsy.

#mikroreklama #kolej #pociagi #newag #impuls #szczecin #zachodniopomorskie
Pobierz kakaowymistrz - Z cyklu powolne, ale systematyczne zmiany na polskiej kolei, prezenta...
źródło: comment_aoiY2ok8EkzPm7KTw3DoA7MulYrCiSkV.jpg
  • 6
@kakaowymistrz: jest o niebo lepiej niż było i od czasu wprowadzenia impulsa nie jechałem TLK, ale pomarudzić muszę. na dłuższych trasach boli dupsko od siedzenia, jak się ma normalny wzrost to siedząc przy oknie strasznie przeszkadzają śmietniki i o ile wifi jest, połączenie z internetem to rzadkość, ale to już pretensje do przeowoźnika.
@ParsecV: U mnie też chyba tak trasują Pesy Acatus Plus :/ Mam nadzieję, że będą wykorzystywać bardziej możliwości tych pociągów.

@wykopnieta: Niestety nie wiem :( Nie moje okolice, jak sprawdzę to napiszę :)

@MrKomornik: Bo to jest pociąg regionalny, większy tramwaj, nieprzystosowany do dłuższych podróży. Ale też wrzuciłem w powiązaniach do porównania Impulsy dla woj. świętokrzyskiego, który ma świetne skórzane siedzenia: http://www.skarzysko24.pl/wiadomosci/aktualnosci/13458-pooficjalnejprezentacjipociaguimpulsdlawojswietokrzyskiego.html Zależy od zamawiającego.