Wpis z mikrobloga

@Ewasia: W przypadku nowo poznanych ludzi zawsze możesz ich uprzedzić że jesteś introwertyczna, jak ktoś zna terminologię to zrozumie a jeśli nie to sobie zapamięta i wygoogluje :)

Ogólnie jestem zdania że nie należy oceniać kogoś po jednym spotkaniu więc szkoda sobie zaprzątać myśli osobami które po jednym spotkaniu wydały już na ciebie wyrok tylko dlatego że się nie odzywasz :)
@Namarin: Wlasnie dostalam dzis dobra rade.. zebym cos zagadywala innych, bo jak tak sie nie odzywam to moge byc zle odbierana jako sztywna..Znam osoby, ktorym, to nie przeszkadza, ale jak juz przywykne do ich towarzystwa i sie powyglupiam to oni, ze mnie nie poznaja, bo z reguly jestem spokojna;)
@Ewasia:

Rozumiem, ale nowopoznani ludzie moga mnie odbierac wlasnie jako "buca" i ze jestem sztywna, a szkoda, bo taka nie jestem :D


Tak bardzo mam tak samo. Wszystkie znajome dziewczyny mówią mi że sprawiam pierwsze wrażenie buca i takiego który rzekomo patrzy na wszystkich z góry.

Ale swoją drogą, właśnie uświadomiłem sobie że dzisiaj powiedziałem na głos tylko cztery słowa, kolejno: "oglądam mecz", "nie" i "nie".