Wpis z mikrobloga

@HhhOooO: Ja robię problemy jak 4 dni nie ma seksu a ty chcesz czekać nie wiadomo ile? Jak już będziecie po ślubie to też tego nie będziecie robić bo jak nie chce teraz to nie oczekuj, że demonem seksu będzie po ślubie. Aha i jakby mnie laska nakryła na masturbacji to ja bym ją opieprzył, że sam muszę to robić przez nią. Taka różnica między pantoflem a facetem.
@szarszun: no nie wiem, jesteśmy razem już prawie pół roku, ogólnie wszystko super, tylko ten seks, może pójdę z nią do kościoła czy coś, pokaże że to wcale nie jest takie złe jak jej się wydaje
@lukasyyyy: ooo panieee, ja jej to codziennie mówię + plus kwiaty i inne tego typu pierdoły, ale nie..... przed ślubem o żadnym seksie nie mam mowy, ona wyznaje pewne wartości, a jak mi się to nie podoba to droga wolna...:(
@lukasyyyy: ale to na prawdę wartościowa dziewczyna i jak widać bardzo cnotliwa, tylko gdybym potrafił przełamać jej uprzedzenia do kościoła i wziąć z nią ślub, bo ona niby mówi że mnie kocha i chce ze mną być do końca życia, no ale ileż można....
dobra mirki nie ma się co #!$%@?ć, już mi się znudziło w gorących - dawajcie na główną!

@KurtMeyer: w sumie to jeszcze tam nie zaglądałem, masakra, aż mi się seksów odechciało
@HhhOooO: jak dla mnie, to układ jest chory. Powinieneś przynajmniej widzieć jej walkę - że chce, ale się powstrzymuje, bo zasady. Ale jeśli brak seksu kompletnie jej nie przeszkadza, to raczej nie będzie dobrze nawet po ślubie. Seks będzie, ale celowy. Aby coś uzyskać, albo aby cię ukarać (brakiem).

Poza tym, naprawdę może się po ślubie okazać, że jesteście niedopasowani.

Trzeci wariant, jak Ci ktoś napisał - nie chce seksu z
troll?


@HhhOooO: no ziomek, a co innego powiedzieć, jak napisałeś, że ona nie chce seksu przed ślubem, a potem, że wcale nie chce ślubu, bo gimboateizm. WTF.

Potem piszesz, że

przed ślubem o żadnym seksie nie mam mowy, ona wyznaje pewne wartości, a jak mi się to nie podoba to droga wolna


a jeszcze niżej, że to Ty chcesz ją przekonywać do kościoła. Trochę nie klei mi się ta historia, lol.
@JakisTakiNick: no widzisz psychika ludzka, a kobiet to już w ogóle jest bardzo skomplikowana, ona niby wierzy, ale z kościołem jej nie po drodze. Była wychowyana w katolickiej rodzinie wieć katolickie programowanie w jej podświadomości ma się dobrze. Być może użyłem złego tagu, bo nie jest to całkowity ateizm i stąd to nieporozumienie