Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kaye różowy :) powiem Ci tak, że na pewno jest coś w podświadomości, zawsze tak jest. Człowiek potrafi sam sobie wszystko wmówić zwłaszcza po #dopalacze #narkotyki ale nie tylko, przecież nawet jak weźmiesz lek na ból czegokolwiek, np brzucha #apap to sam sobie wmawiasz, że powinien przestać boleć. I nawet jak tabletka nie zacznie jeszcze działać to czuję się różnice. #podswiadomosc @NiespokojnySzachista stymulacja z lekką euforią :) też się zdziwiłam, że tak
@Horbi powiem Ci tak, że jest gadka! Bardzo. Nie próbowałam koksu, bo wiem że takiego prawdziwego w Polsce, a na pewno w moim mieście nie znajdę. A chciałabym bardzo. Jestem z ludzi, którzy próbują wszystkiego #wciaganie jak i #palenie ( à propos słyszał ktoś kiedyś o grisie? Palenie, a działa jak feta, #dop), niektóre tylko próbuję, z powodu słabego działania przerzucam się na inne, często "zostaje na dłużej". Ale przerwy też
Tak #krysztaly jest moooc! Chyba jeden z lepszych :) www.maxfun4you.pl meta jak i koks to mój #cel haha, ale z powodu że nie mam dojścia to póki co nie spróbuję :) metamefedron podobno też dobry i również dostępny na internecie, tylko szukam źródła dobrego ;)