Wpis z mikrobloga

Witam, pierwszy mój wpis na mikro i chcę abyście pomogli mi troszeczkę z wyborem butów, chce sobie kupić New Balance na Allegro bo jak wiadomo wyjdzie mi to taniej niż w normalnym sklepie, poza tym nigdzie nie mogę znaleźć mojego rozmiaru, a na necie jakoś mi się tu udało. Chciałbym jednak żeby ktoś mi powiedział jak to jest z oryginalnością tych butków, wiem, że Air Maxy to nagminnie są podrabiane, ale co do tej marki nie wiem dokładnie jak się ma sprawa. Zamieszczę kilka zdjęć i jeśli ktoś ma jakieś pojęcie to niech powie mi czy mogą to być podróby. Wiadomo patrze się też na opinie sprzedającego i okazuje się byc nieskazitelny. Jeśli ktoś jest posiadaczem tych butów to podzielcie sie prosze jakimiś opiniami, czy rzeczywiście są tak wygodne i wytrzymałe. Pozdro !

#newbalance #allegro #oryginal #pomoc
Goldenoss - Witam, pierwszy mój wpis na mikro i chcę abyście pomogli mi troszeczkę z ...

źródło: comment_2UIZWcW10Q6gs2gmicJxbPAEOvP3KuXz.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sepang: yhym i pewnie mówią to osoby co chodzą w Air Maxach :) I od kiedy to po butach stwierdza się, że ktoś jest "najgorszym człowiekiem"?

@Goldenoss: Jeżeli chodzi o allegro to polecam "Strefę marek". Ja osobiście kupiłem te buty normalnie w galerii, gdzieś w marcu/kwietniu i przez ten czas zdążyłem się przekonać, że jest to najlepsze obuwie jakie miałem (wcześniej głównie chodziłem w Conversach albo jakieś Nike).
  • Odpowiedz
@dawid110d: Dzięki chłopie za merytoryczną odpowiedź, a jak z wytrzymałoscią ? wiadomo, że w pilkę nie bede gral, tylko do chodzenia, to nie rozklejają się czy cos, najbardziej martwi mnie ten czubek, widzialem u kilku osob, że sie odekleił.
  • Odpowiedz
Patrzę jednak ten sklepik, z którego chce zamówić, to chyba bez lipy normalny sklep z Wawki, więc to co innego niż od normalnej osoby i raczej wała nie krecą.
  • Odpowiedz
@Goldenoss: Jak się odkleił ten czubek to znaczy, że buty podróby, albo specjalnie czymś go podważali aby odkleić :) U mnie buty do tej pory wyglądają prawie jak nowe. Wiadomo, że to białe na dole trochę straci swoją biel, ale mimo to jakoś obuwie nie traci na swoim uroku. Ja akurat mam kolor taki ciemno zielony, może jakbyś wziął sobie jakieś meeega jasne to wtedy bardziej byłoby widać zniszczenia na
  • Odpowiedz