Wpis z mikrobloga

hej mirabelki i mircy :)

nie wiem czy ktoś pamięta mój wpis z ponad 2 miesięcy ( http://www.wykop.pl/wpis/9626198/nawiazujac-do-wczorajszego-wpisu-klik-jestem-po-ro/ ) - kiedy mój #rozowypasek zostawił mnie, razem z idiotycznymi argumentami i w ramach pocieszenia kupiłem sobie #ps4 ... spędziłem przy tej konsoli jakieś parę godzin - od tego czasu cisza :/ i to tyle zabawy bo nie mam jakoś ochoty :/

Jako że nie jestem już #tfwnogf ( #oswiadczenie :P) i jestem ze wspaniałą kobietą ( w moim wieku już nie ma dziewczyn - są kobiety :P ) więc teraz na 100% nie będę męczył konsoli - więc #pytanie : może oddam tą #konsole ?

Pytam się kontrolnie ponieważ, obawiam się, że ktoś mi zarzuci, że kupuję sobie atencję... ale ja po prostu lubię dzielić się z innymi tym co mam :)

jak myślicie? wrzucać czy odpuścić sobie w imię zasad?

#aciddrozdajo


wołam osoby, które mogą potwierdzić, że z wujkiem Mateuszem nie ma lipy :D

@karolajjnn @Viking @xCinek @elcor

jeśli zadecydujecie, że to jest dobra akcja to robię #konkurs jutro :)
acidd - hej mirabelki i mircy :)

nie wiem czy ktoś pamięta mój wpis z ponad 2 miesię...

źródło: comment_YowxvA5D6LS7hgGrLKDnhukmWaHZkYt3.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
@acidd: Sprzedaj mi za pol ceny, a jutro ustawimy konkurs. Zgarniesz plusy i hajs, a ja jeszcze zrobie fotke jak mi ja wyslesz i powiem ze dobry chlopak z ciebie bo dotrzymales slowa i wtedy tez zgarniemy miliony plusow. Pozniej jeszcze zrobimy moze jakis rewanz, a nawet kilka
  • Odpowiedz
@acidd: Szczerze? powinienes ja sprzedac.

Jest to dobro luksusowe, bez ktorego mozna sie spokojnie obejsc. Jakby to byl jakis slaby komp, stara konsola, to spoko.

Ale jest to praktycznie nowy sprzet i dostanie go przez kogokolwiek za darmo nie przyniosloby niczego dobrego.

Jest duza szansa, ze osoba ktora by otrzymala te konsole puscilaby ja za chwile na allegro. A skoro ktos mialby dostac za to pieniadze, to wole zebys to zrobil
  • Odpowiedz
@acidd: lepiej sprzedaj i kup wypasiony prezent swojej kobiecie. Czemu? Jestem więcej niż pewny, że nowy właściciel sprzeda ps4. Ewentualnie zdecydowanie ciekawszym prezentem, byłoby zafundowanie gry niespodzianki na wybraną platformę przez mirka.
  • Odpowiedz
@acidd: oj kolego udajesz świętoszka mówiąc, ze nie chcesz atencji, tymczasem próbujesz uzyskac podwójna atencje- raz teraz i drugi raz przy "konkursie"

Jeśłi rzeczywiście byś nie chciał plusów i gorących, to stworzyłbyś wpis w stylu: kto chce ps4?- pierwszy, ktory sie zgłosi dostaje i sprawa byłaby załatwiona bez zbednych ceregieli.

Nie żebym sie czepiał, Twoja sprawa, ale nie pisz przynajmniej, ze nie zalezy CI na atencji, bo to śmiesznie brzmi w
  • Odpowiedz
@acidd: szczerze? zostaw sobie :) już dałeś trochę szczęścia Mirkom z Xboxem i grami do niego, może kiedyś ci się PS4 przyda. Szkoda tracić nextgenowej konsoli, gdzie nie wiadomo jeszcze czy wyjdą nią złe czy dobre gry.
  • Odpowiedz