Wpis z mikrobloga

hej mirabelki i mircy :)

nie wiem czy ktoś pamięta mój wpis z ponad 2 miesięcy ( http://www.wykop.pl/wpis/9626198/nawiazujac-do-wczorajszego-wpisu-klik-jestem-po-ro/ ) - kiedy mój #rozowypasek zostawił mnie, razem z idiotycznymi argumentami i w ramach pocieszenia kupiłem sobie #ps4 ... spędziłem przy tej konsoli jakieś parę godzin - od tego czasu cisza :/ i to tyle zabawy bo nie mam jakoś ochoty :/

Jako że nie jestem już #tfwnogf ( #oswiadczenie :P) i jestem ze wspaniałą kobietą ( w moim wieku już nie ma dziewczyn - są kobiety :P ) więc teraz na 100% nie będę męczył konsoli - więc #pytanie : może oddam tą #konsole ?

Pytam się kontrolnie ponieważ, obawiam się, że ktoś mi zarzuci, że kupuję sobie atencję... ale ja po prostu lubię dzielić się z innymi tym co mam :)

jak myślicie? wrzucać czy odpuścić sobie w imię zasad?

#aciddrozdajo


wołam osoby, które mogą potwierdzić, że z wujkiem Mateuszem nie ma lipy :D

@karolajjnn @Viking @xCinek @elcor

jeśli zadecydujecie, że to jest dobra akcja to robię #konkurs jutro :)
acidd - hej mirabelki i mircy :)

nie wiem czy ktoś pamięta mój wpis z ponad 2 miesię...

źródło: comment_YowxvA5D6LS7hgGrLKDnhukmWaHZkYt3.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
@acidd: zatrzymaj ją sobie, szkoda oddawać taki sprzęt, tym bardziej, że fajnie jest czasami odpocząć w ten sposób :} może kiedyś Cię coś najdzie? albo rozowypasek Ci kupi pod choinkę jakąś gierę?

Jednak jak bardzo chcesz ją oddać, to zrób konkurs np jakieś prezenty dla domu dziecka, czy losowanie, każdy chętny 10 zyla i zysk na schronisko. Zawsze to lepsze niż taka darowizna. ^ ^
  • Odpowiedz
@acidd: PS4 to moje ciche gwiazdkowe marzenie, niestety regeneracja wtrysków do diesla w samochodzie, niezbędnym do funkcjonowania mojej czteroosobowej rodziny nie poczeka ( ͡° ʖ̯ ͡°). Zresztą i tak nie miałbym czasu pograć...

Jak ma Ci zalegać na stanie i się pokrywać kurzem, to rób konkurs na np. najlepszą pastę lub coś w tym stylu. Przynajmniej zrobi się fajne gorące na mirko.

Swoją drogą pełen szacun
  • Odpowiedz
@acidd: Sprzedaj człowieku, prawie nie używana, życie sobie ułożysz, albo kupisz coś swojej kobiecie. Odłożyć możesz też a jak serio nie masz co zrobić z takim hajsem to oddaj jakiemuś bardziej potrzebującemu niż stuleje na Mirko.
  • Odpowiedz
  • 0
@acidd: wybacz pytanie ale takie trochę AMA się robi powoli wiec sobie pozwolę - co robisz zawodowo? Bo jednak 10k na cele charytatywne to ja pewnie przez całe życie nie poświęce
  • Odpowiedz
@acidd: chętnie ją kupię od Ciebie, nie chcę za darmo jak reszta sępów. Zaproponujesz cenę (mam namyśli normalną - ze zniżką dla mirka, ale nie np "tylko" 100zł). Albo możemy się umówić, że wpłacę hajs na jakiś dom dziecka, pokażę ci dowód i się dogadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak chciałem kupić PS4, więc pomyślałem, że warto coś takiego zaproponować.
  • Odpowiedz
@acidd: ja na twoim miejscu bym sobie zostawił, wiadomo jak to dalej będzie? A może jednak wrócisz do pyknięcia sobie w coś od czasu do czasu albo różowy się wkręci? Jeśli chodzi o twoje pytanie to tak, jest to jak najbardziej dobra akcja :D
  • Odpowiedz