Wpis z mikrobloga

hej mirabelki i mircy :)

nie wiem czy ktoś pamięta mój wpis z ponad 2 miesięcy ( http://www.wykop.pl/wpis/9626198/nawiazujac-do-wczorajszego-wpisu-klik-jestem-po-ro/ ) - kiedy mój #rozowypasek zostawił mnie, razem z idiotycznymi argumentami i w ramach pocieszenia kupiłem sobie #ps4 ... spędziłem przy tej konsoli jakieś parę godzin - od tego czasu cisza :/ i to tyle zabawy bo nie mam jakoś ochoty :/

Jako że nie jestem już #tfwnogf ( #oswiadczenie :P) i jestem ze wspaniałą kobietą ( w moim wieku już nie ma dziewczyn - są kobiety :P ) więc teraz na 100% nie będę męczył konsoli - więc #pytanie : może oddam tą #konsole ?

Pytam się kontrolnie ponieważ, obawiam się, że ktoś mi zarzuci, że kupuję sobie atencję... ale ja po prostu lubię dzielić się z innymi tym co mam :)

jak myślicie? wrzucać czy odpuścić sobie w imię zasad?

#aciddrozdajo


wołam osoby, które mogą potwierdzić, że z wujkiem Mateuszem nie ma lipy :D

@karolajjnn @Viking @xCinek @elcor

jeśli zadecydujecie, że to jest dobra akcja to robię #konkurs jutro :)
acidd - hej mirabelki i mircy :)

nie wiem czy ktoś pamięta mój wpis z ponad 2 miesię...

źródło: comment_YowxvA5D6LS7hgGrLKDnhukmWaHZkYt3.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
@acidd: ciekawe czy to prawda co mówisz. Aż mi sie nie chce wierzyć...no ale to tylko wirtualny plusik, wiec nie ma co podchodzić do tego tak ambicjonalnie jak niektórzy na mirko. Powiadają, ze szczęściu trzeba pomagać to zaplusuje, a co tam! Ostatnio piorun zrobił mi szkody na 16 tysięcy, w tym poszedł komputer wiec kto wie, może raz w życiu cos wygram :P
  • Odpowiedz
@acidd: sprzedaj i daj pieniądze na jakąś organizację z dzieciakami, które o prezentach w boże narodzenie to mogą jedynie pomarzyć.Lepsze to niż gimb, który dostanie konsole i będzie sie jarał na mirko, że on ma a inni nie .serio
  • Odpowiedz