Wpis z mikrobloga

#boldupy #nocnazmiana #moje #pytanie #ja

Nie to nie jest #gimbaza - to tytułem wstępu...

Licznik zaczął powoli, ale nieuchronnie, kręcić się tak, że zbliża się u mnie 30cha... ale to jeszcze 11 m-cy...

Tylko #ja mam tak czesto #gorzkiezale nad samym sobą i to w stopniu, który wprawia mnie w radosc, kiedy mysle o zabijaniu...? konkretnie zabiciu siebie?

NIE!!! to nie ja, tzn nie osoba ktora straszy, zeby przykuc uwage do swojej osoby...

ja jestem takim #tchorz / #nierob / wmawiam sobie, że #kozak #mamjaja zeby dalej zyc i walczyc z przewazajacymi silami wroga... a moze jest odwrotnie? i tak juz z dwie dekady rozkminiam...

Jeszcze #wczoraj.... dzisiaj #rano bylo 'wsio haraszo'... 2 fakultety, 8k brutto m-c + karta firmowa + auto.... i to #humanista... w dodatku do #hajs trafila sie mi i Lady Luck... #love od pierwszego wejrzenia z mojej strony, ona ostrozna, z burzliwa przeszlosci a i dwojka swoich coreczek... w dodatku #radosc bo ona tez #humanista i dodawac nie za bardzo umi... wiec moze i ja i ona i nasze #dziecko bedzie moim #1 z #dwojka od niej w zestawie.. oby... i tylko zdrowe ma byc...

dzisiaj rano poczta zeby nie bylo za fajnie wpada #wypowiedzenie czyli #bezrobocie jakies.... #sad i #bank tez dzisiaj przypomnialymi o #gowno jakie robilem za malolata... a #ona chyba chce odejsc...

#!$%@?... jestem z "tzw. dobrego domu" czyli wyksztalceni starzy, przelom '80/'90... czyli #!$%@? stary #!$%@? czymkolwiek kogokolwiek... matke mlodsza siostre i mnie dopoki sam zlamany nie zostal pare razy i nie metaforycznie... chleje dalej... matka nie da na #menel zle spojrzec bo typowa z niej #zona #alkoholika - #toxic

od 11 rotku zycia kminie OCB ze taka ##!$%@? zyciowa u mnie jest... bujnac sie chcialem srednio co 3 m-ce... ale zawsze odbijam... #tchorzostwo ? #odwaga ?

wiem, ze nie tylko moj stary chleje i napiedala rodziny... ale po kilku powalkach zyciowych na zmiane z chwileczkami #szczescie przyszla kolejna... #powalilem sie znowu zyciowo...

tylko moje #ego i #psychika tak maja czesto dosyc padolu lez i #hustac sie chca - czyli powinni mnie zamknac i probowac leczyc..

Czy moze wrecz odwrotnie...? wskazuje na mojej #glowa zdrowie....?

tyle ode mnie.... takie #gorzkiezale - mi czesto pomagaja...
  • 5
@jarezz: strasznie dużo tagów ale chyba wszystko zrozumiałem. Trzeba ponarzekać jak jest źle ale minie tydzień I się ogarniesz. Nie jesteś aż tak słaby żeby musieć iść od razu na jakieś tam terapie.