Aktywne Wpisy

JakDorobic_com +52
Halo, halo, przed Wami #rozdajo trochę świąteczne, a trochę noworoczne, bo to właśnie na nowym roku się skupimy. Do zdobycia jest karta podarunkowa Allegro o wartości 100 zł!
A zasady są bardzo proste:
• Daj plusika.
•
A zasady są bardzo proste:
• Daj plusika.
•
źródło: Wykop-konkurs-apple-watch
Pobierz
szaman136 +767
Hahahaha dobre dobre, mój Mikołaju #wykopaka
źródło: scaled_1000026948
Pobierz




To na czym mi najbardziej zależy to bezpieczeństwo i sprawność systemu. Netbooka używam przede wszystkim do siedzenia na necie, word, sporadycznie filmy, z gier nie korzystam. Z tego co widzę, na wykopie najwięcej się mówi o ubuntu i od tego chciałbym zacząć. Jakieś rady?
#informatyka #linux #pytanie
@Szczerbiec: jeżeli netbook ma mało ramu (mniej lub równo 2GB), to instaluj xubuntu. W pozostałym przypadku instaluj ubuntu.
Zamiast Ubuntu proponowałbym Minta, Fedorę albo OpenSuse. Pościągaj potestuj na wirtualce (wydajność grafiki nie będzie reprezentatywna, wirtualki słabo sobie z tym radzą) i coś tam wybierz.
ten program moze się przydać
@Szczerbiec: to Ubuntu. Nagraj na pendrive'a, odpal z pendrive'a i przetestuj czy system pasuje do Twojego wyobrażenia idealnego systemu.