Wpis z mikrobloga

Wczoraj mój chrześniak - 9 level, dostał jedynkę z plastyki. Przeżywa to bo jego pierwsza ''jedynka'', tym bardziej, że jest maniakiem na punkcie rysowania. W klasie mieli namalować rysunek który miał zawierać 2 motywy - kobietę/dziewczynkę i ptaszka. I dzieci rysowały jakieś polanki z ptaszkami, ogródki itd, mój chrześniak narysował to. Praca została oceniona na NDST, bo niezgodna z tematyką.... zatem Nauczycielce wielki #!$%@? w Serce jak stąd do Salt Lake City za zabijanie kreatywności u dzieci. Następnym razem narysuje takie same gówno jak wszyscy inni... #szkolapodstawowa

Tl;dr : Szkoła zabija kreatywność.
N.....i - Wczoraj mój chrześniak - 9 level, dostał jedynkę z plastyki. Przeżywa to bo...

źródło: comment_VkyDxiQgLzqtU4OJo5atSNYFYlq4QSn5.jpg

Pobierz
  • 225
  • Odpowiedz
To dziecko nie żyje.


@Pzanty: Niestety potwierdzam :( Właśnie dzwoniła do mnie jego mama, okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go przez nauczycieli. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu oni nie mogą postarać się go zrozumieć i wyjść poza schematy tylko od razu szykanują jedynkami? Nawet sobie nie wyobrażacie
  • Odpowiedz
Pogro


@blogomotive: Jako ten byk stoi - IIc. Ergo - nie było jedynki, była zwykła ściema. Koniec i kropka, twój tata chodzi do żłobka, jak mawiają moje dzieciaki, które akurat równają z ziemią pobliską podstawówkę.
  • Odpowiedz
  • 1
Mireczki, nie wiem co się dzieje z moim kompem od wczoraj. Na wszystkich przeglądarkach strony lądują się do polowy albo mniej, co kilka odświeżeń normalnie, torrent działa bardzo powoli, ale hearthstone działa dobrze. Jakieś rady?
  • Odpowiedz