Wpis z mikrobloga

Wczoraj mój chrześniak - 9 level, dostał jedynkę z plastyki. Przeżywa to bo jego pierwsza ''jedynka'', tym bardziej, że jest maniakiem na punkcie rysowania. W klasie mieli namalować rysunek który miał zawierać 2 motywy - kobietę/dziewczynkę i ptaszka. I dzieci rysowały jakieś polanki z ptaszkami, ogródki itd, mój chrześniak narysował to. Praca została oceniona na NDST, bo niezgodna z tematyką.... zatem Nauczycielce wielki #!$%@? w Serce jak stąd do Salt Lake City za zabijanie kreatywności u dzieci. Następnym razem narysuje takie same gówno jak wszyscy inni... #szkolapodstawowa

Tl;dr : Szkoła zabija kreatywność.
N.....i - Wczoraj mój chrześniak - 9 level, dostał jedynkę z plastyki. Przeżywa to bo...

źródło: comment_VkyDxiQgLzqtU4OJo5atSNYFYlq4QSn5.jpg

Pobierz
  • 225
  • Odpowiedz
@Niedokonczone_Zdani: Przecież ten rysunek jest genialny. Pogratulować chrześniaka, jak nie zrazi się tego typu akcjami i będzie dalej się rozwijał to wróże mu świetną przyszłość. Sam bym lepiej nie ujął tej tematyki w jednym obrazku. A niestety nauczycielka nie nadaje się do swojego zawodu, bo skutecznie gasi wszelkie zaczątki kreatywności.
  • Odpowiedz
@Niedokonczone_Zdani: Miałem podobnie w podstawówce, u mnie klientka od plastyki zawsze musiała mieć tło... #!$%@? taka była moja wizja pracy ale nie tło musi być. Raz nawet zaczęła mi rysować to swoje #!$%@? tło na MOIM rysunku... Dla młodego 6-, bo nie ma tła.

#tlo

  • Odpowiedz