Wpis z mikrobloga

Wczoraj mój chrześniak - 9 level, dostał jedynkę z plastyki. Przeżywa to bo jego pierwsza ''jedynka'', tym bardziej, że jest maniakiem na punkcie rysowania. W klasie mieli namalować rysunek który miał zawierać 2 motywy - kobietę/dziewczynkę i ptaszka. I dzieci rysowały jakieś polanki z ptaszkami, ogródki itd, mój chrześniak narysował to. Praca została oceniona na NDST, bo niezgodna z tematyką.... zatem Nauczycielce wielki #!$%@? w Serce jak stąd do Salt Lake City za zabijanie kreatywności u dzieci. Następnym razem narysuje takie same gówno jak wszyscy inni... #szkolapodstawowa

Tl;dr : Szkoła zabija kreatywność.
N.....i - Wczoraj mój chrześniak - 9 level, dostał jedynkę z plastyki. Przeżywa to bo...

źródło: comment_VkyDxiQgLzqtU4OJo5atSNYFYlq4QSn5.jpg

Pobierz
  • 225
  • Odpowiedz
@Niedokonczone_Zdani: Genialny rysunek. Aż nie chce mi się wierzyć, że 9 level tak narysował!

Miałem podobnie. Jako dzieciak chodziłem na lekcje rysunku do "Zamku" w Poznaniu.

Raz kobita przerobiła mój rysunek, bo wkurzało ją, że często rysowałem tematy z gier. Więcej nie poszedłem.
  • Odpowiedz
Ja jebix wy serio potrzebowaliście dwóch godzin i stu postów gównoburzy aby zorientować się, że to tylko kolejne prowo? xD Jak dzieci...
  • Odpowiedz