Wpis z mikrobloga

@cool_de_luxe: jasne jest zimno ale wiesz kobieta i fakt utraty cennego czasu już w moim wieku.. i pytanie czy ja się do tego nadaję do całych tych delegacji ... eh ;-) dzięki za odzew !
  • Odpowiedz
@rrobot: Uczucia zawszę zostaną uczuciami to jest święta prawda, ale bez przesady :P Kto nigdy po pijaku ;) nic głupiego nie zrobił? A czego oczy nie widzą tego sercu nie żal :P Raz się żyje :) Wiem wiem miłość i takie tam... ale czlowieku byłeś w najbardziej k-------m i tanim kraju na świecie (oprócz Tajlandi)
  • Odpowiedz
@cool_de_luxe: e tam, ja jednak jestem sobie robotem i swoje robotowe przekonania zasady mam (może i głupie). Generalnie jeszcze trzy tygodnie żeby tylko na świeta wrócić - widzisz takie to niby śmieszne i proste .. ale tak mam :-)
  • Odpowiedz
@rrobot: To na k---e wystarczy :P Żartuje :) Omijaj fawele i tanie prostytutki jak i ulicznych sprzedawców i dziwnych taksówkarzy, zresztą życze żeby cię policja tam nie zastrzeliła albo żeby cie nie porwali, nie kupuj dragów od dziwnego dillera itp itd :D Leć tam pobaw się , załatw co masz załatwić i wracaj do różowego ;) Nice trip and be Safe
  • Odpowiedz