Wpis z mikrobloga

Naprawdę nosicie zegarki w dobie komórek, tabletów itp. itd.? Zegarek na rękę stał się atrybutem albo "pro" biegacza, który ma to podłączone do swojego ciała i ciągle mierzy swoje tętno albo kogoś, kto uważa zegarek za symbol statusu społecznego. Z praktycznego urządzenia przerodził się w ozdobną opaskę na rękę z funkcją czasomierza, element mody i często lansu, gdyż koszt takiej ozdoby nierzadko przekracza 5 zł, które to 5 zł jest kwotą za zwykła bransoletkę z rosmana

#zegraki #kiciochpyta #modameska
  • 124
@Sigrun: Radzieckie zegarki niewątpliwie mają swój urok. Najlepsze jest to, że jak postowałem kiedyś zdjęcie swojego zegarka na życzenie jakiegoś mirasa to okazało się, że ma niemalże identyczną Rakietę jak ja, tylko, że srebrną.
@grzegorz-zielinski: Obecnie zegarek to nie jest tylko instrument do odmierzania czasu. Jest to także jedna z nielicznych męskich ozdób biżuteryjnych, dodatek podkreślający gust, czasami status właściciela.

Dla mnie znacznie gustowniej wygląda facet z eleganckim zegarkiem niż facet z 10 kolczykami w uchu.

Ostatnio można zaobserwować wielki powrót zegarków mechanicznych, bo jak słusznie zauważyłeś elektronikę mamy w komórce i samo narzędzie do odczytywania czasu nie jest już tak niezbędne jak dawniej.

Wiele
@grzegorz-zielinski: Ja nigdy nie nosiłem zegarka, aż na prezent ślubny dostałem od kumpla zegarek - nie byłem na początku przekonany do tego, ale spróbowałem i od tego czasu noszę go codziennie. Jednak z ładnym zegarkiem, człowiek wygląda i czuje się bardziej ogarnięty życiowo. Tak jak pisali wyżej, to jest sensowna biżuteria dla faceta.

Zegarek ten
o.....r - @grzegorz-zielinski: Ja nigdy nie nosiłem zegarka, aż na prezent ślubny dos...

źródło: comment_w1RSwCHDcomnpYQsSjN6Ij3yczATNZJq.jpg

Pobierz