Wpis z mikrobloga

Naprawdę nosicie zegarki w dobie komórek, tabletów itp. itd.? Zegarek na rękę stał się atrybutem albo "pro" biegacza, który ma to podłączone do swojego ciała i ciągle mierzy swoje tętno albo kogoś, kto uważa zegarek za symbol statusu społecznego. Z praktycznego urządzenia przerodził się w ozdobną opaskę na rękę z funkcją czasomierza, element mody i często lansu, gdyż koszt takiej ozdoby nierzadko przekracza 5 zł, które to 5 zł jest kwotą za zwykła bransoletkę z rosmana

#zegraki #kiciochpyta #modameska
  • 124
@xqwzyts: i ja w takim razie pokaze mojego cygana. Nazywam go tak ob jest an maksa festyniarski. Jeszcze niedawno hyl na srebrno-złotej bransolecie. Na kopercie ma szpanerski znaczek Puma. Dostałem go na komunię i nosilem, jak moj ojciec, na prawej ręce. Ostatnio zmieniłem bransolete na pasek zeby go odfestynic chociaż trochę i ze wzgledu na wygode. Lubię go sentymentu. Jest ciezki i bardzo dobrze wykonany.
Pobierz
źródło: comment_wEt0zVZIJyvsFJdp9GaIISi8h25K4GJr.jpg
@grzegorz-zielinski: nie mogę nosić żadnej elektroniki w pracy poza zegarkiem. W czasie pracy przydaje się tym bardziej, że mam 3 przerwy w ciągu dnia. Dlatego noszę zegarek. Przyzwyczaiłem się już tak, że nie muszę wyciągać telefonu z kieszeni i noszę go cały dzień. Bez niego czuję się gorzej niż bez telefonu.
@grzegorz-zielinski: nigdy nie nosiłem zegarków. Kupiłem sobie niecałe 2 miesiące temu i nawet gdy zapomnę go założyć, to co chwile patrzę na rękę zeby sprawdzić, ktora godzina. Można nawet powiedziec, ze cieżko mi teraz bez zegarka. Jak zapomnę założyć wychodząc z domu to potrafię specjalnie pojechać do domu po niego.