Wpis z mikrobloga

Naprawdę nosicie zegarki w dobie komórek, tabletów itp. itd.? Zegarek na rękę stał się atrybutem albo "pro" biegacza, który ma to podłączone do swojego ciała i ciągle mierzy swoje tętno albo kogoś, kto uważa zegarek za symbol statusu społecznego. Z praktycznego urządzenia przerodził się w ozdobną opaskę na rękę z funkcją czasomierza, element mody i często lansu, gdyż koszt takiej ozdoby nierzadko przekracza 5 zł, które to 5 zł jest kwotą za zwykła bransoletkę z rosmana

#zegraki #kiciochpyta #modameska
  • 124
@grzegorz-zielinski: Zegarek to świetna sprawa, naprawdę wygodny sposób na sprawdzenie godziny. Nosiłeś kiedyś zegarek dłużej niż tydzień? Na początku też mi się wydawał niepotrzebny, zapominałem o nim i sprawdzałem godzinę na telefonie, ale jak już trochę go ponosisz to nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez niego, bo inaczej czujesz się "goły".
@grzegorz-zielinski: Nie każdy chodzi na okrągło z telefonem przy dupie. Ja jak mam coś do roboty to wolę nie mieć ze sobą telefonu, żeby nie nawilgł od potu, nie zakurzył się czy nawet nie oberwał czymś, bo zdarzało się, że z telefonem w kielni przywaliłem w kawał żeliwa. Praca z telefonem przy dupie może byś trudna do skończenia, jak ktoś to ciebie non stop piszę lub dzwoni. Z zegarkiem co innego,