Wpis z mikrobloga

Naprawdę nosicie zegarki w dobie komórek, tabletów itp. itd.? Zegarek na rękę stał się atrybutem albo "pro" biegacza, który ma to podłączone do swojego ciała i ciągle mierzy swoje tętno albo kogoś, kto uważa zegarek za symbol statusu społecznego. Z praktycznego urządzenia przerodził się w ozdobną opaskę na rękę z funkcją czasomierza, element mody i często lansu, gdyż koszt takiej ozdoby nierzadko przekracza 5 zł, które to 5 zł jest kwotą za zwykła bransoletkę z rosmana

#zegraki #kiciochpyta #modameska
  • 124
  • Odpowiedz
@gappaz: i tak wyciągasz ją ciągle by sprawdzić smsa, czy ktoś dzwonił, samemu zadzwonić, samemu wysłać SMS, poużywać nowej appki. Raczej przeciętny człowiek wie z dokładnością do 10-15 minut jaka jest w tej chwili godzina. A jak nie, to służą zegarki w samochodach, komunikacji miejskiej, sklepach, pracy, na ulicy, wszędzie.
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: Zegarek to forma meskiej bizuterii, nosze, bo mi sie podoba. Fuknkcja pomiaru czasu schodzi na dalszy plan, a zdarza sie nawet tak, ze majac zegarek na reku wyciagne telefon z kieszeni, zeby sprawdzic godzine. Nie trzeba byc ani bogaczem, ani pro sporrowcem. Ot zwykle uzupelninie meskiej garderoby.
  • Odpowiedz
@gappaz: noszę mojego g-shocka od 10 lat, wyglądam z nim jak bezdomny. Ale kocham ten zegarek i nie wiem jak można chodzić bez zegarka. Kumpel 3 miechy temu kupił sobie zegarek i się z nim nie rozstaje.

  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: tak jak z ciuchami, jedni noszą byle co, bez ładu i składu a inni lubią wyglądać dobrze. Ja często sprawdzam godzinę na zegarku, mimo tego, że mam zawsze przy sobie min. 2 telefony. Sprawdzenie godziny na ręku jest bardziej elegancki i dyskretne niż ostentacyjne wyciąganie komórki.
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: nie zrozumiałeś do końca :P

ja po prostu często odpuszczam sobie branie telefonu (na przykład idę do sklepu, na spacer itp)

mam już serdecznie dosyć tej smyczy

a jak widzę ludzi którzy w czasie treningu na siłowni co 3 minuty podchodzą do komórki żeby sprawdzić czy przypadkiem coś tam się nie wydarzyło to rzygać mi się chce

a poza tym w saunie nie ma zegarka pokazującego godzinę :DDD
  • Odpowiedz