Wpis z mikrobloga

@melonnyk: usuniety jest jeden komentarz i zrobil to komentujacy, a nie ja wiec nie rozumiem o co sie mnie czepiasz.

a wrzucam 2 razy podobne wpisy bo lubie. niczym sie to nie rozni od wrzucania kilkukrotnie dowcipow o polaku rusku i niemcu pod tagiem #dowcip wiec tez nie rozumiem czemu sie tu czepiasz. chyba, ze dla samego czepiania sie.
  • Odpowiedz
@FriQ: raczej nikt nie wrzuca tego samego dowcipu w ciągu zaledwie kilku godzin jak Ty to zrobiłeś. Ostatecznie to Twoja rzecz co wrzucasz na wykop, ale prowokacja raczej marna, bo wtórna i obliczona na zyskanie rozgłosu :P Zwyczajnie nie rozumiem czemu rozdrabniać to na dwa wpisy.

Co do usuwania wpisów to myślałem, że był tylko jeden wpis i pamiętając komentarze z pierwszego zdziwiłem się, że nie ma ich w tym,
  • Odpowiedz
@AliNilA: No tylko, że na to, że świat powstał xxx milionów lat temu są dowody, skamieliny, zdjęcia kosmosu. Oczywiście, za jakiś czas, może się okazać, że się pomylili i świat powstał xxxx lat temu a nie xxx lat temu, ale to nie dlatego, że ich hurr wiara zawiodła durr tylko dlatego, że będą lepsze narzędzia do badań ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie jestem jakąś gimboateistką uważającą,
  • Odpowiedz
@ziemniaczana_krolewna: według ewolucjonistów skamieliny nie są dowodem, zdjęcia kosmosu to też żaden dowód. Koń nie urodzi psa, teoria ewolucji is invalid. Marks opisał dostosowywanie się gatunków zięb do pokarmu, czyli nie jest to ewolucja z rodzaju do rodzaju.
  • Odpowiedz
od kiedy religia vs. nauka? Bo jak dla mnie to religia + nauka jak narazie działa najlepiej. Nauka nie wyklucza religii, a religia nie wyklucza nauki.


@BlueSpark: Wg religii relikwie i modlitwy leczą, wg nauki nie. Nawet były badania kliniczne w USA. Nie widzisz tu sprzeczności?
  • Odpowiedz