Wpis z mikrobloga

@void1984: nie, nie widzę sprzeczności. Nikt nie zmusza kogoś to wierzenia w cuda uzdrowienia relikwii, nikt w kościele Cie do tego nie zmusi. Jest to uznawane przez Kościół, jednak nie jest to jakikolwiek nakaz. Jest to raczej usługa z której możesz korzystac jeśli w to wierzysz, nie musisz jeśli nie wierzysz. Oczywiście że niektórych rzeczy się nie da naukowo udowodnić, co nie znaczy że to jest kompletna głupota.

Przemianę chleba
  • Odpowiedz
Marks opisał dostosowywanie się gatunków zięb do pokarmu, czyli nie jest to ewolucja z rodzaju do rodzaju.


@AliNilA: K---a jak kwikłem XDDD Jak to nie jest jakiś gównotroll to idź się wyśpij albo coś.
  • Odpowiedz
niektórych rzeczy się nie da naukowo udowodnić, co nie znaczy że to jest kompletna głupota.


@BlueSpark: Z tego powodu, że nie da się tego udowodnić nie, ale z tego powodu, że jest to kompletny wymysł, który mnóstwo ludzkiej energii ukierunkowuje psu w dupę już tak :P
  • Odpowiedz
Lekką ironią jest to, że to jakoś nie ludzie z tytułami naukowymi i publikacjami na koncie tworzą i rozsyłają tego typu treści tylko prędzej ludzie których przygoda z nauką skończyła się w technikum.
  • Odpowiedz
Samo słowa ,,Pan Bóg" wywołują u mnie lekkie zarzenowanie.


@ExtendedConsciousness: U mnie zaŻenowanie wywołują takie matoły, dla których język ojczysty jest niczym język obcy.

oj nieprawda. Byłem tu nazwany gimboateistą nawet przy dyskusjach na argumenty. Ba: odpowiedź z tagiem #gimboateizm to standard przy niemal każdym żarcie z
  • Odpowiedz
@FriQ: FriQ nie idz tą drogą. Piszac na takie tematy bawisz się w drugiego Cejrowskiego. Skup się na Bali i IT czyli tych tematach w ktorych żyjesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@paruweczka: widzisz: opisywany przeze mnie problem jest jednak realny. :) Ja tylko odpisuję na zarzuty gimboateizmu, które właśnie wszędzie się pojawiają. Dziękuję, pozdrawiam. :)
  • Odpowiedz