Wpis z mikrobloga

#!$%@? MAKGAJWER XD

W nawiązaniu do poprzedniego wpisu


Baru, pubu, ani żadnej imprezy nie znalazłem, miasteczko na noc umiera, ale może to i dobrze- jutro na 7 do pracy.

Mój chinski victorinox z bazaru za 4,80zł zdał egzamin użyteczności w sytuacjach kryzysowych. Burza mózgów przeprowadzona na klatce schodowej w obecności osób sztuk jedna przyniosła efekty! Włamałem się do własnego mieszkania za pomocą scyzoryka! Pic related :)

#coolstory #truestory #chwalesie #macgyver #wygryw
Pobierz
źródło: comment_GUxZbEdCrhplFTTdP1b2A1PK9y8i18ih.jpg
  • 26
@KisielBB: wszystkie drzwi wejściowe w Polsce w budynkach wielorodzinnych powinny mieć drzwi otwierane do wewnątrz z powodu przepisów ppoż. Drzwi nie mogą blokować korytarza, czyli potencjalnej drogi ewakuacji w budynku.

Co ciekawe zupełnie odwrotna sytuacja jest z łazienkami. Drzwi do łazienek powinny otwierać się tak, żeby skrzydło drzwi nie wchodziło do łazienki. Ma to swoje zastosowanie wtedy, gdy ktoś na przykład zasłabnie w środku.
@lisoson: A dlaczego tak?

Zatrzaskowe drzwi powinno się dać otworzyć przez samą szparę między skrzydłem a framugą. (roznosiłem za młodu ulotki, domofony stały przede mną otworem :))
@masacrada: pokazał bym, aż przykład u mojego znajomego, gdzie do toalety drzwi otwierają się do środka - a żeby tam wejść to praktycznie trzeba otworzyć sobie drzwi, stanąć na kiblu i dopiero zamykać - żeby wyjść to tak samo ^^ Może, że chce ci się przeciskać między ścianą,a drzwiami - GENIALNIE, brawa dla budowlanca ! :D