Wpis z mikrobloga

#!$%@? MAKGAJWER XD

W nawiązaniu do poprzedniego wpisu


Baru, pubu, ani żadnej imprezy nie znalazłem, miasteczko na noc umiera, ale może to i dobrze- jutro na 7 do pracy.

Mój chinski victorinox z bazaru za 4,80zł zdał egzamin użyteczności w sytuacjach kryzysowych. Burza mózgów przeprowadzona na klatce schodowej w obecności osób sztuk jedna przyniosła efekty! Włamałem się do własnego mieszkania za pomocą scyzoryka! Pic related :)

#coolstory #truestory #chwalesie #macgyver #wygryw
lisoson - #!$%@? MAKGAJWER XD

W nawiązaniu do poprzedniego wpisu



SPOILER
SPOILER
...

źródło: comment_GUxZbEdCrhplFTTdP1b2A1PK9y8i18ih.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój chinski victorinox z bazaru za 4,80zł zdał egzamin użyteczności w sytuacjach kryzysowych. Burza mózgów przeprowadzona na klatce schodowej w obecności osób sztuk jedna przyniosła efekty! Włamałem się do własnego mieszkania za pomocą scyzoryka! Pic related :)


@lisoson: Też mi się tak zdarzyło, ale miałem ze sobą płaski śrubokręt i wystarczyło trochę wyłamać zamek.
  • Odpowiedz
@adil: wszystkie. Ale jak to zwykle bywa, przepisy swoje, a ludzie swoje.

Podobna sytuacja tyczy się tych śmiesznych otworów w drzwiach łazienki, jeśli kominiarz zobaczy, że ich nie ma, to wypisuje taki specjalny nakaz kominiarski, żeby je zrobić. Osobiście od 2001 roku nie mam tych otworów xD. Te one są po to, żeby wyrównać różnicę ciśnień między gorącym, naparowanym pomieszczeniem łazienki a resztą mieszkania.

@Bialy_Mis: ale to musi
  • Odpowiedz
@masacrada:

Co do drzwi: mam inne zdanie, choćby w przypadkach, które podałem powyżej możliwe jest umieszczenie drzwi otwieranych na zewnątrz. Jeśli nie zgadzasz się - podaj podstawę prawną. Moja (i nie tylko) opinia upiera się na interpretacji § 242 rozporządzenia w sprawie warunków technicznych budynków.

Sprawa otworów w drzwiach jest zrozumiała - cała idea wentylacji polega na nawiewaniu powietrza z pomieszczeń czystych do pomieszczeń brudnych. Jeśli przy takiej konfiguracji (i
  • Odpowiedz
@adil: mam okno w łazience i standarową kratkę wentylacyjną. Prawdziwków nie zbieram :))

Co do tych drzwi. Mam wrażenie że edytowałeś trochę komentarz, albo po prostu nie przeczytałem do końca. Na logikę i zgodnie z prawem masz rację. Kajam się.
  • Odpowiedz