Wpis z mikrobloga

Jezusie, jak ja nie mogę słuchać tego Borowczyka, przecież ten człowiek zabija jakiekolwiek emocje w F1, tak jak Grzegorz jeszcze się stara to ten stary cap odbiera jakiekolwiek emocje w każdym wyścigu. No przecież dzisiaj to już przeszedł sam siebie, przedostatni wyścig sezonu. Rosberg na czele, Hamilton siedzi mu na tyłku, w każdej chwili może go wyprzedzić, dwa kółka do końca a ten wypala z tekstem: "Nie sądzę, żeby cokolwiek miało się tu zmienić, dojedziemy w takiej kolejności do mety". No #!$%@?. Przecież przez takie teksty nie ma żadnych emocji, nie ważne, czy miał rację, czy nie. Wszystko w takim samym tonie, bez żadnych emocji. #boldupy #borowczyk #borowczykcontent #f1
  • 6
@maschio94: Tam potrafią się emocjonować najmniejszym manewrem. Nic dziwnego że kilka lat temu porzuciłem F1, bo przez komentarz Borowczyka każdy wyścig wydawał się procesją. Na Sky Sports nawet takie dzisiejsze GP Brazylii oglądało mi się całkiem przyjemnie, choć było paskudnie nudne z czysto wyścigowego punktu widzenia.