Wpis z mikrobloga

@Lipathor: jasne sa sytuacje ze i pas cnoty by nie przeszkodzil ;) no ale ja pewnych rzeczy bym nie zrozumial po prostu ;) tak samo jak nie pozwole nigdy na sciecie wlosow na krotko ;) no jakos mi sie to nie godzi z kobieta i tyle ;)
  • Odpowiedz
@Lipathor: no jasne ze drugorzedne nikt nie mowi ze priorytety ;) a widzisz w czyms sie zgadzamy :D tematu chyba nie ma co ciagnac, bo kazdy zostanie przy swoim, wazne zeby znalezc partnerke z ktora sie dopasujecie i tyle. ale milo ze mozna pogadac bez gownoburzy
  • Odpowiedz
@Perlo: o to chodzi, jak się trzeba do czegoś zmuszać w związku to jest słabo (no dobra, czasem trzeba gdzieś ustapić, coś zmienić, ale bez przesady). Pozdro!
  • Odpowiedz
@Lipathor: Oprócz podrażnień to jeszcze infekcje łatwiej złapać jakąkolwiek i o tym każdy ginekolog powie ale niee lepiej wygolić się jak dziecko bo facet uważa to za paskudne i co miesiąc latać do lekarza po leki. Jak dobrze, że ja mam ogarniętego faceta.
  • Odpowiedz
a Ty jesteś Pan idealny? Mister "gładki" Poland?


@mdzi: Ja tylko stwierdzilem, ze wspolczuje twojemu facetowi. Ale generalnie to tak, osobiscie bym np. z checia zapuscil sobie dluga brode, ale zona tego nie lubi, wiec tego nie robie.
  • Odpowiedz
no jasne. Bo po to normy społeczne ucierały się tyle lat żeby ludzie o siebie nie dbali xD brawo logiki


@Sajsu: hahahahahahahahahahahahaha! ależ mam bękę z pięknego przykładu kwintesencji lewackiego myślenia!

Wszyscy muszą się golić w określonych miejscach, bo normy społeczne. Wszyscy muszą dbać o paznokcie/włosy bo normy społeczne. Wszyscy muszą wybielać zęby bo normy społeczne. Wszyscy muszą wszystko, co powie demokratycznie wybrana głupia większość bo normy społeczne.
  • Odpowiedz
Dlatego ja w zimie (chyba, że chodzę na siłownię lub mam plany e-------e) golę nogi raz w tygodniu


@szatniarka: uchroń boże przed kobietami, które sekszą się tylko raz w tygodniu

  • Odpowiedz
@Sajsu: z doświadczenia wiem, ze jak samotne atrakcyjne kobietki nie gola nog w zimie, to często jest ostateczny argument, żeby nie wkopać się w jakies onenightstand. taki swoista smycz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Perlo: Nie wiem jak można nie lubić gustownie przyciętego trójkącika albo paseczka nad cipką. Nie moja sprawa z resztą, każdy ma swój gust. Różnica jest taka, że ja nikogo nie pouczam co jest fajne a co nie. Jak dla mnie babka z całkowicie wydepilowanym łonem wygląda tak samo nieestetycznie jak damska głowa ogolona na 0.
  • Odpowiedz
@szatniarka:

W Polsce nogi goli i pachy goli się od lat 90. Gdybyś przejrzał gazety z czasów komuny typu "Filipinka", zobaczyłbyś sesje zdjęciowe z zarośniętymi pachami. A gdybyś poczytał nieco polskiej literatury, to zobaczyłbyś, że jeszcze dwadzieścia lat temu w cenie był "meszek namiętności" nad górną wargą


20 lat temu w cenie było też okładanie żony pięścią a dziecka kablem, wóda do śniadania, wszechobecne łapówki i codzienne strzały w Wołominie.
  • Odpowiedz