Wpis z mikrobloga

  • 6
@Sajsu: A po co te brzydkie mają golić? Tamta laska to widocznie mocne 2/10, nikt jej nie chce i jak kolega wyżej napisał nie ma ich komu pokazywać.
  • Odpowiedz
@Sajsu: normy społeczne ostatnio idą w stronę tego, że mężczyźni powinni golić pachy bo takie zarośnięte są obrzydliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°) A poza tym nasze nogi, nasza sprawa. Ja nie golę czasem i w lecie bo mam blond włosy i tego nie widać a poza tym #nobodykiers . Gardzę takimi jak ty, co muszą innym pod ubranie zaglądać, żeby się dowartościować.
  • Odpowiedz
@ziemniaczana_krolewna: Ja się w taki sposób nie dowartościowuję. Ja tylko mówię, że według mnie niegolenie nóg przez kobiety jest po prostu żałosne, tak jak byście o siebie dbały sezonowe. Gardzę czymś takim i tyle. Wy natomiast macie ból d--y mówiąc, że ja zaglądam innym pod ubranie xDD

A co do golenia pach - ogolone pachy nie śmierdzą jak się facet spoci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Suszi88: większość facetów których znam na samo napomknięcie o goleniu pach zachowuje się, jakby ta czynność miała im przy okazji odciąć kutasa ( ͡° ʖ̯ ͡°) że to niemęskie i tylko cioty golą pachy.
  • Odpowiedz
@ziemniaczana_krolewna: zazwyczaj tak się zachowują ci którzy nie mają nic wspólnego z aktywnością fizyczną i sami wyglądają jak chude cioty :) Nie obrażam ci ich tylko mówię jak jest, mnóstwo facetów ćwiczących na siłce goli pachy bo to jest po prostu wygodne i higieniczne. I wyglądają raczej jak mężczyźni a nie cioty :)
  • Odpowiedz
Gardzę wami.


@Sajsu: przykro mi, ale to już nie jest wyrażenie opinii ( ͡° ʖ̯ ͡°) Gdybyś skończył na tym, że dla ciebie to jest nieestetyczne to by było okej. Ale poszedłeś o krok dalej.

A moi cumple nie śmierdzą w lecie bo się myją ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz