Wpis z mikrobloga

@Sajsu: w internecie to karły tańczą w metrze, a stuleje zarabiają 15k na miesiąc. gdybym miała oceniać świat na podstawie tego, co ludzie wrzucają do internetu, to bym usunęła życie :]
  • Odpowiedz
@Shainefer: Po pierwsze nie daje się rad, do których się samemu nie stosuje. Po drugie ja uważałem za słuszne się tam wypowiedzieć, więc daj mi robić co uważam.

Jak dotąd nic ciekawego nie powiedziałaś, więc weź

  • Odpowiedz
@Geomemnon: nie wiem co możesz wiedzieć na temat golenia bądź nie nóg przez kobiety, nie wiem też dlatego cię to tak boli, jak widac jesteś mało ciekawą osoba, skoro na tyle różnorodnych tematów na wykopie wybrałeś własnie taki:)
  • Odpowiedz
@Shainefer: tzn. tylko kobiety mogą się na taki temat wypowiadać? Durna logika. Tak samo jak to dziecinne "boli cię to" - musi mi coś wybitnie przeszkadzać żebym mógł pisać? Durna logika. Widzisz moją wypowiedź w jednym temacie i oceniasz czy jestem ciekawy. Durna logika.

Weź idź się myśleć naucz, dopiero wypowiadaj...
  • Odpowiedz
@Sajsu: xD

@ncpnc: btw tak kolego przegladam post, zeby zobaczyc gdzie ja taki prostak bylem i nie widze, ludzie tu dobra gownoburze kreca a ja sobie z kolega ladnie pogadalem, rozeszlismy sie w pokoju bez zadnych napiec. gdzie tu prostactwo?
  • Odpowiedz
@Perlo: W tym, że własne ograniczone poglądy uznajesz za jedyne słuszne i obowiązujące, bo inaczej Ci się nie godzi, nie widzi i tyle, o! Bo tak! Miej sobie poglądy jakie chcesz, ale toleruj poglądy innych. Nie chcesz się umawiać z dziewczyną ogoloną na łyso, to się nie umawiaj, nikt Ci nie każe. Nie chcesz penetrować łona zarośniętego, to nie penetruj, ale na litość boską, g---o Cię obchodzi co każda kobieta
  • Odpowiedz
@ncpnc: No i ja wlasnie tak rozmawialem z kolega wczesniej. Doszlismy do wniosku ze kazdy ma swoje poglady, kazdy powinien znalezc partnerke ktora bedzie miala podobne i grzecznie podziekowalismy sobie za dyskusje. Gdzie ty widzisz zebym ja nie tolerowal pogladow innych osob?
  • Odpowiedz
JESZCZE RAZ POWTARZAM TO BYŁA MĘSKA NOGA PRAWA. LASKA MUSIAŁABY BYĆ Z GUMY ŻEBY DAĆ LEWĄ RĘKĘ NA PRAWĄ NOGĘ I ŻEBY TO WYGLĄDAŁO NORMALNIE POZA TYM LASKI NIE MAJĄ KRĘCONYCH WŁOSÓW NA NOGACH CHYBA ŻE SĄ YETI DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ MOŻNA SIĘ ROZEJŚĆ.
  • Odpowiedz