Wpis z mikrobloga

@Sajsu: Tak czytam, czytam i trochę nie rozumiem tej dyskusji. Dziewczyna pokazała MĘSKĄ nogę, a kto uwierzył, że to jej, widocznie nigdy nie widział z bliska damskiej. Musiała by kilka miesięcy zapuszczać, żeby mieć taki rodzaj owłosienia. U kobiet włoski rosną trochę inaczej.

Po drugie co Wam do tego czy kobieta goli nogi zimą czy nie? Każdej nowo poznanej każecie zdejmować spodnie i pokazywać nogi? To osobista kwestia każdej kobiety,
  • Odpowiedz
@Suszi88: @Sajsu ogólcie k---a nogi i wyjdźcie w samych jeansach albo i w tych j------h ciepłych rajstopach na 15-stopniowy mróz to się przekonacie, dlaczego nie zawsze mamy ochotę golić nogi.

Albo jak chcemy być dla niebieskich ładne, krótka spódniczka, cienkie gacie i rajstopy - kot wymrożony to kot smutny!
  • Odpowiedz
@Sajsu: W Polsce nogi goli i pachy goli się od lat 90. Gdybyś przejrzał gazety z czasów komuny typu "Filipinka", zobaczyłbyś sesje zdjęciowe z zarośniętymi pachami. A gdybyś poczytał nieco polskiej literatury, to zobaczyłbyś, że jeszcze dwadzieścia lat temu w cenie był "meszek namiętności" nad górną wargą. Kanony piękna zmieniają się. Teraz najpiękniejsza kobieta to podobno taka, która wygląda trochę jak dziecko. Duże usta i oczy, gładka skóra, szczupła sylwetka.
  • Odpowiedz
To tak jak byście o siebie dbały na pokaz,


@Sajsu: No a po co się goli nogi jak nie na "pokaz"?

Ja jak nigdzie nie wychodzę to się nie maluję. Takim czymś też gardzisz?
  • Odpowiedz
@Lipathor: zaczniesz chodzic do lozka z kobieta to zmienisz zdanie ;)

Kobieta z owlosieniem gdziekowlwiek indziej niz na glowie to tragedia. Zaden normalny koles czegos takiego nie bedzie tolerowal @jantarka: masz racje nieogolona przez 2-3 dni noga czy cokolwiek innego to nie tragedia, ale kurde nie dlugie klaki xD no daj spokoj. i nie nie jestem zadna stuleja, mam dziewczyne od 4 lat, mieszkamy razem i wiem jak
  • Odpowiedz