No I wuj niech to strzeli spac nie moge. A jutro rano trasa. Mleko bylo, medytacja byla, spooojna muzyka byla. #zlosc #gosc #oddajciemimojepieniadzezalas
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
4
Ta jedna rzecz frustruje ludzi bardziej niż wszystko inne

Najbardziej destruktywnym uczuciem, jakie może odczuwać człowiek jest zazdrość. Bardzo często towarzyszy jej również złość. Bywamy zazdrośni, że ktoś ma więcej pieniędzy niż my, droższe ciuchy, lep...
z- 3
- #
- #
- #

nigdydygdy
via Android- 4

volden
via Android- 1
@nigdydygdy: Jutro pewnie będzie 1800, uważaj na drodze

nigdydygdy
- 1
@volden: autko zapakowane po sam dach. Zapakowalem nie maly skuter do golfika. Nawet bagaznik sie zamknal. Bede robil wiele przystankow. Pozdro
- 748
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 163
@stefan_pompka: I DLATEGO MNIE DYSKRYMINUJĄ NA STARCIE? BO MAM 20cm ZAGANIACZA TO JUŻ MI NIE MOŻNA POKOJU WYNAJĄĆ? PFFF
- 203
@ziemniaczana_krolewna: @Programista15k: @jakubnn: @kozaqwawa: @rss: @posuck: @Jaro85: @stefan_pompka:
PATRZCIE, JAK SIĘ W-------M
http://www.gumtree.pl/cp-pokoje-do-wynajecia/ursynow/wkurzony-mezczyzna-szuka-pokoju-609109615
ᕦ(òóˇ)ᕤ
PATRZCIE, JAK SIĘ W-------M
http://www.gumtree.pl/cp-pokoje-do-wynajecia/ursynow/wkurzony-mezczyzna-szuka-pokoju-609109615
ᕦ(òóˇ)ᕤ
- 49
Mirki, bez owijania w bawełnę. Przyszłam po kilka plusów wsparcia i motywacji, bo zaraz cholera mnie weźmie, wybuchnę i nie będzie dobranocowania ani picia herbaty ;___; #pluswhore #gorzkiezale #takietam #zlosc
@truskawkow: oć no mie tu :3
źródło: comment_4une6x4NbYfAlYT1mbOqcRHQfjZac6eb.jpg
Pobierz- 1
@SoNuS: Faceta mam i innego mi nie trzeba. :)
Strasznie nie lubię kiedy zaczyna się jakaś dyskusja, wiem że mam rację, zaczynam wyciągać po kolei swoje argumenty, rośnie mi ciśnienie, poziom złości osiąga niebezpieczny poziom a dyskutant... na przykład mówi że idzie grać w grę i papa. :<
#irytacja #zlosc #nienawisc #negatywneuczucia
#irytacja #zlosc #nienawisc #negatywneuczucia
- 0
@stefan_pompka: dlaczego? :(
@bartoneczek: (#) bo dyskutujesz z kimś kto gra w gre
MARZE O TYM BY BYĆ KIEDYŚ TAK BOGATYM ŻEBY WYKUPIĆ FIRMY GDZIE PRACUJECIE, A POTEM WAS WSZYSTKICH Z NICH POZWALNIAC, A POTEM JAK ZNAJDZIECIE INNA ROBOTE TO WYKUPIĆ TAMTĄ ROBOTE I WAS Z NIEJ ZWOLNIC I TAK DO USRANEJ WASZEJ SMIERCI, ZEBYSCIE NIE MIELI GROSZA PRZY DUSZY I ŻEBRALI NA ULICY
#nienawisc #zlosc #zlynabitcoin #biedak
#frustracjazzycia
#nienawisc #zlosc #zlynabitcoin #biedak
#frustracjazzycia
@Pawel_Kowalski2001: Na szczęście jedyne co możesz zrobić do nalać za mało sosu do kebaba
- 0
- 3
J--------e. To uczucie gdy robisz test IQ online na stronie raczej zaufanej przez 15 minut a na końcu chcą żebyś wysłał sms'a to dostaniesz wyniki.
#j---------e #guwno #zlosc #smutek #rozczarowanie
#j---------e #guwno #zlosc #smutek #rozczarowanie
Totalny szlag mnie trafia jak czytam recenzję jakiejś książki na sensownym i porządnym (do tej pory) portalu i widzę frazy w stylu "narracja jest prowadzona w trzeciej osobie", "autor jest utożsamiany z bohaterem" (ta kolejność!!!).
A najbardziej oprócz tej jałowości, nędzy i pracy maturalnej zamiast recenzji boli mnie, że pisała to studentka polonistyki. Wypieprzyłabym te wszystkie głupie cizie, które porządnie i ciekawie tekstu nie potrafią napisać. I to nie wypieprzyłabym ze studiów,
A najbardziej oprócz tej jałowości, nędzy i pracy maturalnej zamiast recenzji boli mnie, że pisała to studentka polonistyki. Wypieprzyłabym te wszystkie głupie cizie, które porządnie i ciekawie tekstu nie potrafią napisać. I to nie wypieprzyłabym ze studiów,
- 2
@AlphaOmega666: jeżiszko... ;_;
Ale gęsi i tak powinny zginąć. I KRWAWO, KURNA. Pod stosami Grochol, Coelho i reszty gówna.
Ale gęsi i tak powinny zginąć. I KRWAWO, KURNA. Pod stosami Grochol, Coelho i reszty gówna.
- 1
konto usunięte via Android
- 1
- 4
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Paczka którą otrzymasz nie została jeszcze przygotowana. Prosimy o cierpliwość
#wykopoczta #cierpienie #smutek #zlosc #zal #zawisc #rozpacz #niedowierzanie #gorycz #porazka #przegrana #tyleprzegrac #tylestracic #rozczarowanie
#wykopoczta #cierpienie #smutek #zlosc #zal #zawisc #rozpacz #niedowierzanie #gorycz #porazka #przegrana #tyleprzegrac #tylestracic #rozczarowanie
@MartinessPL: I know that feel bro.
@MartinessPL: u mnie to samo:(
- 2
zaraz chyba wyłącze tą relacje tenisa! #zlosc
- 2
kurde mieszka nade mną lub pode mną jakiś bachor, który codziennie z rana jak się obudzi (ok. 6:30) przez minimum godzinę beczy i drze się 'mama, mama'. Sytuacja powtarza się wieczorami, zapewne kiedy chcą go kłaść spać. W weekendy już od rana słychać jak biega, upuszcza jakieś zabawki. Cholerny bachor nie daje spać #gorzkiezale #zlosc #corobicjakzyc
- 4
http://oldspice.com/explosion/
#zlosc #eksplozja #chillout
Dobrze, że zostawiłem sobie tę stronę w zakładkach, bo jak człowiek jest zdenerwowany to jakoś rozładować się musi.
#zlosc #eksplozja #chillout
Dobrze, że zostawiłem sobie tę stronę w zakładkach, bo jak człowiek jest zdenerwowany to jakoś rozładować się musi.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
49
Jest super...

1995 - rok wydania płyty z powyższą piosenką. Dziś mamy rok 2012. 17 lat. Słownie: siedemnaście długich lat. Tyle bezcennego czasu potrzeba aby... nic się nie zmieniło w najważniejszych aspektach naszego codziennego życia.
z- 12
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
534
Wkurzony szlaban atakuje.

Zły dzień w pracy albo zwykła złośliwość rzeczy martwych...
z- 45
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #



















