I weź tu chłopie jedź do stuletniego młyna rano, czekaj dwie godziny bo kolejka, słuchaj ojca jak biadoli jak to się ulica nie zmieniła i że młyn po latach dalej nie zmienił nazwy po jakimś komunistycznym generale Świerczewskim. Słuchaj wykładu o różnicy między mąką a otrębami i czekaj aż się wszystko nasypie. Ot życie na wsi z ojcem fanatykiem zbóż.
#rolnictwo #podkarpacie #rzeszow #zabytki
Kagernak - I weź tu chłopie jedź do stuletniego młyna rano, czekaj dwie godziny bo ko...

źródło: comment_1663225830xyM7rDN753BL8Gi9ovP38R.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kagernak: zazdroszczę takich opowieści. Jak czas zabiera nam starszych to później właśnie wspomnienia takich momentów sprawiają uśmiech na twarzy. Mi ojciec (lvl 70) opowiada znowu jak to za młodu robił prawko jeżdżąc FSO Warszawa M20 albo jak pierwsi na wiosce mieli traktor. Wszystko niby niedawno, a świat już zupełnie inny.
  • Odpowiedz
Co się we wsi koło mnie odwaliło... Facet jechał ciągnikiem i nie wiedząc przez cały czas gubił ziarno załadowane po żniwach na przyczepę xD
Dowiedział się i zgłosił dopiero na podwórzu u siebie, gdy zobaczył że przyczepa pusta xD
Strażacy pół nocy z jezdni zbierali, a po poboczu to masa tego nadal leży, tak że ludzie szufelkami do wiader te ziarka zbierają :D

Kumpel przyjechał to dwa wiaderka dla kur zebrał

Patrzcie:
wujeklistonosza - Co się we wsi koło mnie odwaliło... Facet jechał ciągnikiem i nie w...

źródło: comment_1659350135r1KHRMs8wl3ff70tk0y2gr.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach