Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1542
- 384
@niezdiagnozowany: nie pisz niewygodnych rzeczy to możesz mieć nawet kilka kont
- 137
@niezdiagnozowany: A dajcie spokój z tym pajacowaniem Zaora, zaoferował 10 baniek nawet nie wiedząc jakie mają środki trwałe xD
#zaorski jaki bogacz przeciętny wykopek na tagu #gielda ma średnio 10 zł do zainwestowania jak mu mama da ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#inwestycje #banki #aliorbank
#inwestycje #banki #aliorbank
źródło: comment_1654001249BhC50HyPAWcMnFRmZk2W9N.jpg
Pobierz- 1
@51431e5c08c95238: Ale to przecież tylko jeden z jego rachunków
@Kolczaneiro: to są akcje, które kupował na giełdzie poza zakupem pakietowym? Przecież on mówił, że się wyprzedaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MrBeast: powiem tyle: nic nie wiesz.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
@GoracyDelfin:
Bo inaczej to bezwartościowa wypowiedź w stylu przedszkolaka: wiem ale nie powiem.
a po co
Bo inaczej to bezwartościowa wypowiedź w stylu przedszkolaka: wiem ale nie powiem.
@AnalnyRozbojnik: Wow widzę to pierwszy raz, wrzuć jeszcze jeden post o tym
- 0
@Pelen_watpliwosci heh ok
Dotyczy wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/65846977
Realizm vs Romantyzm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zaorski #gielda #kryptowaluty #bitcoin #heheszki #wykop
Realizm vs Romantyzm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zaorski #gielda #kryptowaluty #bitcoin #heheszki #wykop
źródło: comment_1653980446RwJimcb6FKoG75WEQzei2W.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Jakie #zaorski ma poglądy? Będzie w razie kupna wolność na wykopie czy komuna?
@FuckTheWorld: lubi wolność słowa więc paru moderatorów wyleci na zbity pysk
Komentarz usunięty przez moderatora
Mam nadzieje, ze pierwsza decyzja nowego włodarza będzie wyp*erdolenie w p*zdu całej #moderacja i ewentualnie bon na średnia hawajska dla wszystkich pomarańczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zaorski #moderacjacontent #kryptowaluty
#zaorski #moderacjacontent #kryptowaluty
źródło: comment_1653977787puNb9Og16atiZJ9aEOmTzu.jpg
Pobierz- 4
@Jezus_Ipanienko_multi: naprawienie tagow? I wydało się że to dla beki akcja. Tagow nie da się naprawić bo gdyby było to możliwe to by naprawił Michau
@jankes83: kupi i ci zmieni na kolor czerwony
Z tym kupnem wykopu mam pewną koncepcję. Kupujesz i dajesz userom udziały na new connect lub w krypto stworzonej aby odzwierciedlać wartość wykopu. Wtedy wracają ludzie którzy wiele wnosili do tego portalu np. @TiDiEj tag #f1 i inni za pisanie rzetelnych postów i analiz. Wartość wykopu wzrasta wtedy bo użytkownicy sami chcą przekazywać najszybciej i jak najlepsze treści bo na tym zarobią bo będą wysoko w ranku dzięki znaleziskom,
- 0
@jacek-puczkarski: ps. 1: zyskasz moderację ogarniętą tzn. Użytkownicy sami będą zgłaszać wszelkiego rodzaju fuckupy bo będzię im zależało aby wartość krypto odzwierciedlająca wartość wykopu była jak najwyższa danego dnia.
@markier: spółki chyba, a nie akcjonariuszy xD
- 0
@niezdiagnozowany: Dlatego śmieszą mnie postulaty by banki sobie rezygnowały z marży, dawały jak najwyższe lokaty gdy mają zupełną nadpłynność. To pod paragraf podchodzi.
- 2
@WodnySzajbus: on nas mimo wszystko lubi i wszystkich hejterow bo motywują go
@WodnySzajbus: Rafał, jak to czytasz proszę nie usuwaj tagu, pokażę statement że faktycznie trzymam tego Palantirka, nie jestem farmazoniarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Panie Rafale, wiem, że Pan tu jest. Jak coś to zamiast plusów, tipy w #cebullion na #mirko i było git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zaorski #kryptowaluty
#zaorski #kryptowaluty
źródło: comment_1653907290mCJieVIJZQC2h5Ikma2TjC.jpg
Pobierz@ArnoldZboczek: Gdyby Zaorski odkupił wykop to byłoby najlepszym co spotkało ten portal chyba nawet od jego powstania
@LewCyzud: wtedy to już w ogóle tagi byłyby z------e krypto
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak to jest z #zaorski, on te p------e wyniki kręci przez to że brokerzy udostępniają mu jakieś chore dźwignie za to że angażuje duży kapitał w zlecenia?
Jak widzę na #xtb np dźwignie są automatycznie dostosowane do tego ile kapitału leży na rachunku, i jak z ciekawości chciałem się pobawić na demo, to 1:2 to Max co było dostępne i to tylko na niektórych instrumentach.
Jak ten typ
Jak widzę na #xtb np dźwignie są automatycznie dostosowane do tego ile kapitału leży na rachunku, i jak z ciekawości chciałem się pobawić na demo, to 1:2 to Max co było dostępne i to tylko na niektórych instrumentach.
Jak ten typ
@spyyke: Ten typ tak ma.
a próbowałem robić z parędziesiąt szybkich transakcji w ciągu dnia.
@GaiusBaltar: Przepis na katastrofę.






























xD
#zaorski #wykop
To były czasy ehh
@milymirek: oglądam go niemal od początku i nie pamietam, masz link?