Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z tym kupnem wykopu mam pewną koncepcję. Kupujesz i dajesz userom udziały na new connect lub w krypto stworzonej aby odzwierciedlać wartość wykopu. Wtedy wracają ludzie którzy wiele wnosili do tego portalu np. @TiDiEj tag #f1 i inni za pisanie rzetelnych postów i analiz. Wartość wykopu wzrasta wtedy bo użytkownicy sami chcą przekazywać najszybciej i jak najlepsze treści bo na tym zarobią bo będą wysoko w ranku dzięki znaleziskom,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaorski kupi wykop.pl, wprowadzi na giełdę a później p--------e na niego mega szorcika na którym zarobi kilkadziesiąt milionsów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#gielda #zaorski
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Jak to jest z #zaorski, on te p------e wyniki kręci przez to że brokerzy udostępniają mu jakieś chore dźwignie za to że angażuje duży kapitał w zlecenia?

Jak widzę na #xtb np dźwignie są automatycznie dostosowane do tego ile kapitału leży na rachunku, i jak z ciekawości chciałem się pobawić na demo, to 1:2 to Max co było dostępne i to tylko na niektórych instrumentach.

Jak ten typ
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach