#motoryzacja #yanosik

Czy jest możliwość ustawienia pulpitu "Zgłoś" jako tego startowego, który pokaże się tuż po uruchomieniu aplikacji? Wcześniej właśnie tak miałem, ale coś się przedstawiło i już tak nie jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżdżę sobie często w trasie z #yanosik
Wszystko fajnie, poustawiałem sobie program pod siebie, żeby nie ostrzegał mnie o takich pierdołach jak zatrzymane pojazdy, prace drogowe i co najważniejsze mam wyłączone informowanie o fotoradarach stacjonarnych. Ale co z tego, jak co chwilę jakaś menda zgłasza ręcznie fotoradar stacjonarny. Po co?! Jak jeszcze miałem włączone informowanie o fotoradarach stacjonarnych to w takim przypadku zgłaszało się ostrzeżenie z bazy fotoradarów oraz zgłoszenie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy w yanosiku można ustawić żeby informował glosowo tylko o radarach patrolach itp, a żeby nie otwierał mordy jeżeli chodzi o nawigowanie ?
#yanosik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie,
dla wszystkich z #poznan i okolic oraz wszystkich tych którzy wybierają się do Poznania na weekend 28-29.05, mamy drobną niespodziankę: #rozdajo z wejściówkami na Aerofestival!

Nagroda: 1 podwójna wejściówka na drugi dzień imprezy (29.05 (niedziela))

W zabawie udział mogą wziąć wszyscy zarejestrowani użytkownicy Wykopu.
Yanosikpl - Witajcie,
dla wszystkich z #poznan i okolic oraz wszystkich tych którzy ...

źródło: comment_K7KS1EO0xzbl00lPIHhh2J5jkia8OLYq.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W zeszłym roku mimo klapy pierwszego dnia pokazów bawiłem się przednio. Występ turków wynagrodził wszystko, wrażenia NIESAMOWITE. No i tego upału nie zapomnę do końca życia :D
  • Odpowiedz
@spider: @Marshall1337: Punkty Vitay przyznawane są za podziękowania. Podziękowanie jest to reakcja innego użytkownika na nasze zgłoszenie, a więc jeśli zgłosimy np. Policję i ktoś to potwierdzi to otrzymujemy punkt. Jeśli odwołamy i zdarzenie zniknie to ciężko aby ktoś nam podziękował ;) To tak ogólnie i w lekkim skrócie.
  • Odpowiedz
@Yanosikpl: a czyli jest inaczej niż myślałem. Punkt dostaję nie za to że potwierdzę, tylko za to że ktoś potwierdzi moje. To już wszystko jasne. Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak ciągle myślę nad tym. Czy Kupić cb radio czy używać aplikację na telefon.
Zalety: CB
- wiesz co się dzieje na drodze,
- pomoc,
- szybka komunikacja
Wady:

CB radio vs Aplikacja

  • Cb radio 23.7% (59)
  • Aplikacja 43.8% (109)
  • To i to 32.5% (81)

Oddanych głosów: 249

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kon-jakub: Dokładnie. Kiedyś na A1 była cholernie długa kolejka przy bramkach i wiedziałem, że trzeba zjechać prędzej. I ten widok samochodów z samymi CB radiami na dachu.( ͡° ͜ʖ ͡°) W takich przypadkach CB radio niezastąpione i 2 godziny do przodu.
  • Odpowiedz
Co zrobić żeby zadziałała opcja wyłączenia dźwięku migawki w rejestratorze #yanosik? Rozprasza mnie pikanie i wibracje co minutę. Telefon z androidem 6.0. @Yanosikpl
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ios chce miec na glownym ekranie google maps i yanosika włączonego, ta mala ikonkę widoczną. (ktora na telefonach zawsze jest przy włączeniu yanosika.) Teraz nie ma tej ikonki Yanosika i wydaje mi sie ze yanosik nie działa. Da sie jednocześnie miec google maps i yanosika? #pytanie #android #yanosik #google #googlemaps
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witaj, @Acesello: FAQ nikt* nie czyta, instrukcji również. Sztuką jest zrobić tak aplikacje aby była intuicyjna. Pracujemy obecnie nad pakietem zmian który ma do tego doprowadzić. Komunikować będziemy innymi kanałami niż FAQ czy instrukcja.

* w statystykach dochodzi raptem do 1%
  • Odpowiedz
  • 2
@Palwed:
@MichalQ20: to jest tak, że podziękowanie to jak ktoś potwierdzi twoje zgłoszenie, ale uwaga, ten kto podziękował staje się zgłaszającym i potem kolejna osoba dziękuję mu, itd itd.
przynajmniej ja to tak zrozumiałem jak mi tłumaczyli
  • Odpowiedz
1. #yanosik od kilku dni nie wyświetla/nie informuje o słynnych fotoradarach na czerwonym świetle w #bialystok . Również tak macie? Czyżby błąd po nieudanej przedweekendowej aktualizacji?
2. Znikła również opcja wyboru ekranu startowego. Zawsze miałem ustawioną mapę po włączeniu Yanosika, teraz denerwuje mnie, że za każdym razem dodatkowo muszę wcisnąć "NAWIGUJ" aby pokazała się mapa...

@Yanosikpl: Oba problemy dotyczą systemu Android oraz Windows Phone.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mobilne mirki. Chciałbym zacząć jeździć z Google maps z yanosik w tle żeby mieć na bieżąco informacje o wypadkach i utrudnieniach w ruchu.
Jak rozumiem wystarczy że odpalę w Yanosiku opcję 'nawiguj' bez wyznaczania trasy a resztę on będzie ogarniał na podstawie mojej aktualnej pozycji GPS?
Zdecydowanie z tych dwóch wolę Google maps jako nawigację.
#nawigacja #android #yanosik #googlemaps
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach