Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
- 0
#xiaomi #xiaomilepsze #redminote7 #play
Mirki problem tego typu że dostaje mmsy ale nie mogę ich wysyłać, konfigurowałem punty dostępowe, co może być na rzeczy?
Mirki problem tego typu że dostaje mmsy ale nie mogę ich wysyłać, konfigurowałem punty dostępowe, co może być na rzeczy?
- 2
Ktoś poleci dobrą promkę/kupon na Xiaomi Redmi 9 SE? :)
#gearbest #gearbestkupony #banggood #banggoodkupony #xiaomi #xiaomilepsze #telefony #pieniadze #pepper #smartfon
#gearbest #gearbestkupony #banggood #banggoodkupony #xiaomi #xiaomilepsze #telefony #pieniadze #pepper #smartfon
- 0
@maxtrosoft: chyba niezła oferta. Teraz się tylko zastanawiam, czy te xiaomi są też tak atrakcyjne cenowo jeśli potrzebna nam faktura vat 23%. Ich przewaga to w dużej części możliwość kupna z nie-polskiej dystrybucji taniej o VAT.
Chociaż wszystkie te mi9 mi się podobają.
Zastanawiam się nawet, czy nie brać 9 SE
Chociaż wszystkie te mi9 mi się podobają.
Zastanawiam się nawet, czy nie brać 9 SE
- 0
Mirki, pomocy
Dziś przeszłam z Samsunga na #xiaomi bo ponoć #xiaomilepsze i nie mam pojęcia jak dodać ikonę do ekranu głównego. Konkretnie chodzi o Facebook. Aplikacja jest zainstalowana i mogę ją dodać do widżetu skróty, ale nie wiem jak na ekran główny. Z tego widżetu nie mogę przenieść.
#pomocy #p------------------------i #smartfon #gsm
Dziś przeszłam z Samsunga na #xiaomi bo ponoć #xiaomilepsze i nie mam pojęcia jak dodać ikonę do ekranu głównego. Konkretnie chodzi o Facebook. Aplikacja jest zainstalowana i mogę ją dodać do widżetu skróty, ale nie wiem jak na ekran główny. Z tego widżetu nie mogę przenieść.
#pomocy #p------------------------i #smartfon #gsm
Sprzedam Xiaomi Pocophone F1. Zeszłoroczny killer flagowców.
Używany od grudnia, stan bardzo dobry.
https://www.olx.pl/oferta/xiaomi-pocophone-f1-CID99-IDBDGQi.html
#sprzedam #xiaomi #xiaomilepsze #pocophone #telefony #smartfon #olx
Używany od grudnia, stan bardzo dobry.
https://www.olx.pl/oferta/xiaomi-pocophone-f1-CID99-IDBDGQi.html
#sprzedam #xiaomi #xiaomilepsze #pocophone #telefony #smartfon #olx
źródło: comment_9h2G1mAz7r0lkp9ukuJArIpnVQNnG7I3.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Jednorybek: A xD
Siema,
Znajdzie się tu ktoś, kto pochwali się sotem z Mi9T Pro? Chce zobaczyć jaki "mniej więcej" ten telefon sot wyciąga. Z góry dzięki :)
#xiaomi #xiaomilepsze #android #it #pytaniedoeksperta
Znajdzie się tu ktoś, kto pochwali się sotem z Mi9T Pro? Chce zobaczyć jaki "mniej więcej" ten telefon sot wyciąga. Z góry dzięki :)
#xiaomi #xiaomilepsze #android #it #pytaniedoeksperta
@AdminOfEverything: aktualnie 5.5h, wcześniej koło 6 miałem
- 1
taka statystyka, telefon liczy sobie ile w ciągu dnia świeciłes ekranem i widzisz ile baterii zeszło. Możesz sobie po tym mniej więcej ocenić ile telefon wytrzymuje. Mniej więcej oczywiście bo każdy używa telefonu inaczej ale taka statystyka to dobry punkt odniesienia ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Init0
@Init0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Mirasy, kupiłem słuchawki od Xiaomi i mam zastrzeżenia czy są w ogóle oryginalne. Miały być AirDots, a na opakowaniu Earbuds basic. wtf? to jest to samo?
#xiaomi #xiaomilepsze #airdots #sluchawki #allegro
#xiaomi #xiaomilepsze #airdots #sluchawki #allegro
- 2
Tylko 399.99$ (1563zł) za odkurzacz 360 s7 z mopem i super aplikacją z Polski❗
Ma wszystko co Roborock S6, a kosztuje dużo mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam oba i polecam
Ma wszystko co Roborock S6, a kosztuje dużo mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam oba i polecam
źródło: comment_sQS8RKJiBDeSDVrnUxtyOZgDoqaF8LAz.jpg
Pobierz- 1
- 1
@mrOlii nie będę ściemniał, że gwarancja jest taka jak w Polsce. Ale jest do zrealizowania. Sklep daje 2lata gwarancji przy zakupie z polskiej strony Gearbest (link z wpisu to właśnie polska strona sklepu). Najczęściej proponują częściowy zwrot kasy na naprawę w kraju. Ewentualnie wysyłka towaru na naprawę do ich serwisu w Hiszpanii.
- 0
Chcąc kupić teraz flagowca od #xiaomi, to najrozsądniejszym wyborem będzie Mi9, Mi9T czy Mi9T Pro?
#smartfon #xiaomilepsze
#smartfon #xiaomilepsze
- 1
Hej Mirasy!
Poszukuję telefonu dla ojca. Budżet około 600zł. Myślałem nad słabszą wersją Xiaomi Redmi Note 5 ale jest nieco droższy. Nie potrzebuje super aparatu ale telefon ma pracować stabilnie dłużej niż miesiąc. Macie jakieś fajne propozycje?
#xioami #xiaomilepsze #telefony #telefon #cebuladealspytanie
Poszukuję telefonu dla ojca. Budżet około 600zł. Myślałem nad słabszą wersją Xiaomi Redmi Note 5 ale jest nieco droższy. Nie potrzebuje super aparatu ale telefon ma pracować stabilnie dłużej niż miesiąc. Macie jakieś fajne propozycje?
#xioami #xiaomilepsze #telefony #telefon #cebuladealspytanie
Motorola one 4/64, dorwalem w xkom ostatnio za 599, szybka i dobrze trzyma bateria
- 0
@MrFen: Powiem ci że dzisiaj mi przyszedł i na piewszy rzut oka jest zajebiście (jestem po windows phone wieć nie mam dużych wymagań a android to dla mnie pszeskok z rynsztoku do nieba), nie zacina, chodzi plynnie, nakladka bardzo przyjemna więc na razie jest ok. Jak dla mnie jest to szok że można mieć taki telefoń za taką kasę :)
Drogie Mirki i Mirabelki,
pytanie mam o #xiaomi #toothbrush Mi Electric Toothbrush. Chcąc spróbować szczoteczki od Xiaomi i wiedziony oszczędnością paru złotych zakupiłem na allegro takową "powystawową". Nie ma jakiś śladów użytkowania, główki zapakowane oryginalnie, ale jest lipa z parowaniem sprzętu z Xiaomi Home - wywala błąd -14 : urządzenie sparowane z innym kontem, odepnij od tamtego konta aby sparować z nowym. Wg instrukcji 10-12 sekund przytrzymać przycisk
pytanie mam o #xiaomi #toothbrush Mi Electric Toothbrush. Chcąc spróbować szczoteczki od Xiaomi i wiedziony oszczędnością paru złotych zakupiłem na allegro takową "powystawową". Nie ma jakiś śladów użytkowania, główki zapakowane oryginalnie, ale jest lipa z parowaniem sprzętu z Xiaomi Home - wywala błąd -14 : urządzenie sparowane z innym kontem, odepnij od tamtego konta aby sparować z nowym. Wg instrukcji 10-12 sekund przytrzymać przycisk
- 0
@ptasi_muszczek: nie, w sumie to zajawka świeżo po zakupie była. Potem do człowieka dociera że szczotka służy do mycia a nie żeby jeszcze klikać po aplikacjach. Sorry za pozna odpowiedź, ale odstawiłem wykop na jakiś czas
@woleslaw: mam kilka produktów Xiaomi i wylacznie z ciekawości chciałem zobaczyć w co w tej aplikacji jest. Albo inaczej - jakie dane może przekazać szczoteczka ᶘᵒᴥᵒᶅ
- 145
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PrezydentSmietnikow: @SzubiDubiDu: Byłem praktycznie do samego końca supportu najważniejszych appek, zajebisty system, mega mi się kafle podobały.
konto usunięte via Android
- 35
- 13
@Opipramoli_dihydrochloridum: najlepsze że nakręcacie się z tymi ajfonami tak, że robicie już meme które wgl nie mają sensu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@gacek1197: bierz 7
Mircy, znaleziono telefon #xiaomi, #warszwa, Ochota, okolica parku Szczęśliwickiego. Ktoś coś?
#xiaomilepsze
#xiaomilepsze
konto usunięte via Android
- 1
@UnikalnyLogin Daj mi, mam chorego kota
- 0
@droid43210: Dwie karty SIM, jedna zablokowana hasłem, na drugiej nic nie ma. Jak włożyłem swoją kartę do telefonu to włączony tryb samolotowy i w kółko odpala się konfiguracja... Chyba bez #wykopefekt będzie ciężko...
Mireczki, co znaczy ta literka R na mi bandzie 4?
#pytaniedoeksperta #xiaomi #xiaomilepsze #retardalert
#pytaniedoeksperta #xiaomi #xiaomilepsze #retardalert
Komentarz usunięty przez autora
Mam iPhone 6s Plus, który juz nieco zamula. Myśle ze nadszedł czas na zmianę jednak nie chciałbym pakować się znowu w koszta podobne jak z ip pare lat temu. Myślałem o:
-xiaomi mi9se
-xiaomi redmi note 7
-(mało używany) samsung note 9
Co
-xiaomi mi9se
-xiaomi redmi note 7
-(mało używany) samsung note 9
Co
@sunrise666 bierz P20, będzie Pan bardzo zadowolony.
- 1
@johnnyMetalowy: Juz robiłem to pare razy ale teraz uważam ze szkoda troche pieniędzy na telefon,
kodktory jest troche stary. Xiaomi to największy dylemat dla mnie ale boje sie, ze bede miał problem z późniejszym serwisem (pogwarancyjnym) i chyba skuszę się na note9, ponieważ czytałem ze jest to typowy telefon do ostrego męczenia i ma to co chce (duży ekran, mocna bateria, spoko aparat) a do tego jest to modelCzy wam też #xiaomi często gubi WiFi? Mam w pokoju mocny repeater sygnału, w tv, kompie WiFi jest stabilne (a mocno budżetowe odbiorniki) za to mój xiaomi mi8 lite non stop gubi sygnał. Miał ktoś podobny problem?
#telefony #wifi #xiaomilepsze
#telefony #wifi #xiaomilepsze
@bejt: nie ma rozwiązania, zgłaszam ten problem w swoim note5 przez formularz sugestii/bugów w ustawieniach od 2018 roku i żadna poprawka tego nie naprawiła. @RegulaminowyUzytkownik też tak miał w swoim tel, kupionym w Polsce o ile dobrze pamiętam i oficjalna dystrybucja/serwis odpisała mu ze usterka nie występuje, więc wiesz....
Wszystko zależy komu jak bardzo, mi czasem się to zdarza a niektórym na tyle często że ciężko telefon używać...
Wszystko zależy komu jak bardzo, mi czasem się to zdarza a niektórym na tyle często że ciężko telefon używać...
@bejt: Dokładnie tak, miałem to samo w Note5. Aktualnie mam Mi8 i problemu nie ma.

































Kolejny dzień, już dziesiąty po stworzeniu zamówienia i dziewiąty dzień roboczy, aktualizacji nadal nie ma.
Czekam na jutro może, coś jutro ruszy. Zobaczymy =)
Jak myślicie, kiedy będzie u mnie w domku i kiedy coś ruszy na trackingu? (lokalizacja: środek Polski)
Codziennie będę wrzucał post, z aktualizacją, dla osób, które planują kupić telefon z Chin będą mogli sobie zobaczyć
źródło: comment_uT3LaQBSeFKs2kg7NH5d3HMyYIr0BK24.jpg
Pobierz