Oczekiwanie na Xiaomi Mi9 z Chin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolejny dzień, już dziesiąty po stworzeniu zamówienia i dziewiąty dzień roboczy, aktualizacji nadal nie ma.
Czekam na jutro może, coś jutro ruszy. Zobaczymy =)

Jak myślicie, kiedy będzie u mnie w domku i kiedy coś ruszy na trackingu? (lokalizacja: środek Polski)
Codziennie będę wrzucał post, z aktualizacją, dla osób, które planują kupić telefon z Chin będą mogli sobie zobaczyć
Yakooo - Oczekiwanie na Xiaomi Mi9 z Chin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolejny dzień, już dziesiąty p...

źródło: comment_uT3LaQBSeFKs2kg7NH5d3HMyYIr0BK24.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aktualizacja, z jednej karty SIM wysyła a drugiej nie, mam dual SIM w tym samym czasie wysyłam z dwóch
  • Odpowiedz
@maxtrosoft: chyba niezła oferta. Teraz się tylko zastanawiam, czy te xiaomi są też tak atrakcyjne cenowo jeśli potrzebna nam faktura vat 23%. Ich przewaga to w dużej części możliwość kupna z nie-polskiej dystrybucji taniej o VAT.

Chociaż wszystkie te mi9 mi się podobają.
Zastanawiam się nawet, czy nie brać 9 SE
  • Odpowiedz
Mirki, pomocy

Dziś przeszłam z Samsunga na #xiaomi bo ponoć #xiaomilepsze i nie mam pojęcia jak dodać ikonę do ekranu głównego. Konkretnie chodzi o Facebook. Aplikacja jest zainstalowana i mogę ją dodać do widżetu skróty, ale nie wiem jak na ekran główny. Z tego widżetu nie mogę przenieść.

#pomocy #p------------------------i #smartfon #gsm
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taka statystyka, telefon liczy sobie ile w ciągu dnia świeciłes ekranem i widzisz ile baterii zeszło. Możesz sobie po tym mniej więcej ocenić ile telefon wytrzymuje. Mniej więcej oczywiście bo każdy używa telefonu inaczej ale taka statystyka to dobry punkt odniesienia ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Init0
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@mrOlii nie będę ściemniał, że gwarancja jest taka jak w Polsce. Ale jest do zrealizowania. Sklep daje 2lata gwarancji przy zakupie z polskiej strony Gearbest (link z wpisu to właśnie polska strona sklepu). Najczęściej proponują częściowy zwrot kasy na naprawę w kraju. Ewentualnie wysyłka towaru na naprawę do ich serwisu w Hiszpanii.
  • Odpowiedz
Hej Mirasy!
Poszukuję telefonu dla ojca. Budżet około 600zł. Myślałem nad słabszą wersją Xiaomi Redmi Note 5 ale jest nieco droższy. Nie potrzebuje super aparatu ale telefon ma pracować stabilnie dłużej niż miesiąc. Macie jakieś fajne propozycje?
#xioami #xiaomilepsze #telefony #telefon #cebuladealspytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrFen: Powiem ci że dzisiaj mi przyszedł i na piewszy rzut oka jest zajebiście (jestem po windows phone wieć nie mam dużych wymagań a android to dla mnie pszeskok z rynsztoku do nieba), nie zacina, chodzi plynnie, nakladka bardzo przyjemna więc na razie jest ok. Jak dla mnie jest to szok że można mieć taki telefoń za taką kasę :)
  • Odpowiedz
Drogie Mirki i Mirabelki,
pytanie mam o #xiaomi #toothbrush Mi Electric Toothbrush. Chcąc spróbować szczoteczki od Xiaomi i wiedziony oszczędnością paru złotych zakupiłem na allegro takową "powystawową". Nie ma jakiś śladów użytkowania, główki zapakowane oryginalnie, ale jest lipa z parowaniem sprzętu z Xiaomi Home - wywala błąd -14 : urządzenie sparowane z innym kontem, odepnij od tamtego konta aby sparować z nowym. Wg instrukcji 10-12 sekund przytrzymać przycisk
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ptasi_muszczek: nie, w sumie to zajawka świeżo po zakupie była. Potem do człowieka dociera że szczotka służy do mycia a nie żeby jeszcze klikać po aplikacjach. Sorry za pozna odpowiedź, ale odstawiłem wykop na jakiś czas
  • Odpowiedz
Mam iPhone 6s Plus, który juz nieco zamula. Myśle ze nadszedł czas na zmianę jednak nie chciałbym pakować się znowu w koszta podobne jak z ip pare lat temu. Myślałem o:

-xiaomi mi9se
-xiaomi redmi note 7
-(mało używany) samsung note 9

Co
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@johnnyMetalowy: Juz robiłem to pare razy ale teraz uważam ze szkoda troche pieniędzy na telefon, kodktory jest troche stary. Xiaomi to największy dylemat dla mnie ale boje sie, ze bede miał problem z późniejszym serwisem (pogwarancyjnym) i chyba skuszę się na note9, ponieważ czytałem ze jest to typowy telefon do ostrego męczenia i ma to co chce (duży ekran, mocna bateria, spoko aparat) a do tego jest to model
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy wam też #xiaomi często gubi WiFi? Mam w pokoju mocny repeater sygnału, w tv, kompie WiFi jest stabilne (a mocno budżetowe odbiorniki) za to mój xiaomi mi8 lite non stop gubi sygnał. Miał ktoś podobny problem?
#telefony #wifi #xiaomilepsze
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bejt: nie ma rozwiązania, zgłaszam ten problem w swoim note5 przez formularz sugestii/bugów w ustawieniach od 2018 roku i żadna poprawka tego nie naprawiła. @RegulaminowyUzytkownik też tak miał w swoim tel, kupionym w Polsce o ile dobrze pamiętam i oficjalna dystrybucja/serwis odpisała mu ze usterka nie występuje, więc wiesz....
Wszystko zależy komu jak bardzo, mi czasem się to zdarza a niektórym na tyle często że ciężko telefon używać...
  • Odpowiedz