Wpis z mikrobloga

Oczekiwanie na Xiaomi Mi9 z Chin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolejny dzień, już dziesiąty po stworzeniu zamówienia i dziewiąty dzień roboczy, aktualizacji nadal nie ma.
Czekam na jutro może, coś jutro ruszy. Zobaczymy =)

Jak myślicie, kiedy będzie u mnie w domku i kiedy coś ruszy na trackingu? (lokalizacja: środek Polski)
Codziennie będę wrzucał post, z aktualizacją, dla osób, które planują kupić telefon z Chin będą mogli sobie zobaczyć albo porównać ze swoim zamówieniem :D

#tracking #telefon #telefonyzchin #gearbest #gearbestkupony #przesylki #xiaomi #xiaomilepsze
Yakooo - Oczekiwanie na Xiaomi Mi9 z Chin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kolejny dzień, już dziesiąty p...

źródło: comment_uT3LaQBSeFKs2kg7NH5d3HMyYIr0BK24.jpg

Pobierz
  • 42
Mam to samo co Ty. Tylko że ja zakupiłem Mi9T. Ale tego samego dnia, tylko że dosłownie kilka godzin później. Lokalizacja też centrum Polski. Czytając post aż się zastanawiałem czy to ja go nie napisałem. Będę śledził bo pewnie przyjdą w tym samym czasie. I oby jak najszybciej.
@n_____S: nope, wiele razy zdarza się, że telefon jest po 10-12 dniach w domu, a aktualizacja jest już po tygodniu. Jak śledziłem sobie te tracki, to jest to strasznie rożnie i nie ma co patrzeć na przewidywany czas.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yakooo: te raporty to zmieniają się z dużym opóźnieniem. Czyli może być tak że najpierw przyjdzie przesyłka a dopiero później zmienią