Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Staszek1994
- 0
20
Spotify na odkurzaczu od Xiaomi

Jakość muzyki nie najlepsza, ale jako ciekawostka jak najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Warto kupić #xiaomi mi box 4, jak się nie ma Smart tv? Głównie będzie używany do yt, Netflixa i tvn player. Czy może polecacie coś innego?
#xiaomilepsze #telewizory #smarttv
#xiaomilepsze #telewizory #smarttv

Qutaphone
via Wykop Mobilny (Android)- 2
@Zamaloczasunalogin: Warto. Ja polecam.

Hogataa26
- 1
@Zamaloczasunalogin: jest. Normalnie w sklepie Google
- 0
siemanko, wszyscy #xiaomi macie fajne telefony, pozdrawiam :) ja ze swojego MiA2 jestem zadowolony, tylko coś ostatnio mam taki kłopot, że jak ktoś napisze do mnie MMS to nie pojawia mi się, że przyszła wiadomość, kompletnie, dopiero jak włączę przesył danych to ściąga zdjęcia i przychodzi treść.
Tak wiem, że nie ściąga zdjęć bez transferu, ale mi nie przychodzi w ogóle powiadomienie sms(z załącznikami zdjęć) ktoś się spotkał z takim
Tak wiem, że nie ściąga zdjęć bez transferu, ale mi nie przychodzi w ogóle powiadomienie sms(z załącznikami zdjęć) ktoś się spotkał z takim
- 0
@ZdarzaSie: wyłączyłem, wyciągnąłem sim, podmuchałem, włożyłem. Jest na takiej szynie wkładanej od boku w moim MiA2 więc na pewno ma teraz lepiej niż w standardowym telefonie, więc raczej jej nic nie dolega.
A problem nie ustąpił :(
A problem nie ustąpił :(
- 0
- 0
Mirki bo trochę wypadłem z obiegu.
Chciałbym kupić Xiaomi mi 9t albo mi 9t pro.
Gdzie najlepiej? Tak żeby w razie reklamacji się na mnie nie wypieli ale też żeby nie przepłacać. Myślałem nad jakimś gearbest, banggood albo coś w tym stylu.
Gdzie najlepiej? Wiem, że jest tutaj spore grono osób które w tym siedzą dlatego liczę na pomoc ;)
#telefony #xiaomi #xiaomilepsze #mi9t
Chciałbym kupić Xiaomi mi 9t albo mi 9t pro.
Gdzie najlepiej? Tak żeby w razie reklamacji się na mnie nie wypieli ale też żeby nie przepłacać. Myślałem nad jakimś gearbest, banggood albo coś w tym stylu.
Gdzie najlepiej? Wiem, że jest tutaj spore grono osób które w tym siedzą dlatego liczę na pomoc ;)
#telefony #xiaomi #xiaomilepsze #mi9t
picrel #ceneo - sortowane wg. popularności i oczywiście #xiaomilepsze ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
a tak na poważnie- ceneo ma legitne to sortowanie po popularności? nie wrzucają tam sponsorowanych rzeczy? wie ktoś coś na ten temat? czy warto się tym w ogóle choć trochę sugerować? (pytam tak ogólnie, nie że słuchawki ;p)
a tak na poważnie- ceneo ma legitne to sortowanie po popularności? nie wrzucają tam sponsorowanych rzeczy? wie ktoś coś na ten temat? czy warto się tym w ogóle choć trochę sugerować? (pytam tak ogólnie, nie że słuchawki ;p)
źródło: comment_Ep8uaExq58EQmLoyS5K3ch3nqOCiPvys.jpg
Pobierz- 0
Popularnością? Nie zawsze. Często mniej popularny produkt może być lepszy od popularnego w tej samej bądź podobnej cenie
@psposki: Jasne, to wiadomo. Tylko chodzi mi dokładnie o ceneo - czy cwaniaki nie wrzucają sponsorowanych rzeczy do listy najpopularniejszych produktów ;) Ja tam zawsze olewam te proponowane przez ceneo i przełączam na sortowanie od popularności, zakładam że inni robią to samo, więc mają słabe wyniki że sprzedaży "proponowanych od Ceneo".
- 0
@perfidnyplan: Nigdy nie szukałem produktów przez ceneo xD
Ale pewnie coś tam mogą ingerować - nie wiem - nie znam się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale pewnie coś tam mogą ingerować - nie wiem - nie znam się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 24
@sirnicklc: xd
źródło: comment_7pbaMcA1XEry7XU3UmDDIK1tdNS58VGs.jpg
Pobierz@sirnicklc Co XDD
Są tu użytkownicy xiaomi mi9 brać czy szukać innego telefonu? #xiaomi #smartfon #telefony #xiaomilepsze
@MarlboroGold: Używam od 2 tygodni. Ogólnie spoko ale xiaomi już raczej nie kupię. Jest kilka denerwujących szczegółów. Zdarzają się nie spolszczone opcje w menu, czujnik światła działa średnio, a czujnik palca w wyświetlaczu to już wogole tragedia. Od zawsze miałem flagowce wiodących producentów na rynku i były po prostu bardziej dopracowane, teraz zaryzykowałem xiaomi i trochę żałuję. Ale to moja opinia, po za tymi pierdołami telefon bardzo dobry, aparat ok,
@MarlboroGold: mam 3 miesiace, przed mi9 mialem same xiaomi praktycznie ale pierwszy raz flagowca. Ja jestem zadowolony. Czujnik w ekranie czasami dziala srednio, poza tym spoko. Jednak jestem takim użytkownikiem ze chyba wydawanie na telefon prawie 2k to bez sensu. Zdjec robie malo, w gry nie gram wiec procek nie jest jakos mocno testowany. Bateria mogłaby być lepsza ale quick charge robi robote. Podoba mi sie guzik asystenta google z
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Mirki o co chodzi z tymi hinduskimi powiadomieniami? Mam tak już od ok. Miesiąca
#xiaomi #xiaomilepsze #kiciochpyta
#xiaomi #xiaomilepsze #kiciochpyta
źródło: comment_rSlhfERjhyIKa7G4C9PlO7egwEqs86rg.jpg
Pobierz#xiaomilepsze #xiaomi #telefon #haslo #zapomnialem Witam Nie Miałem telefonu 2 mies i zapomniałem wzoru jakie mam i nie mogę odblokować mam opcje niestety nie mogę zrobić restartu ponieważ mam bardzo ważne dane Mam telefon Xiaomi Redmi note 5a prime bardzo potrzebuję tych danych bardzo dziękuje za każdą pomoc.
- 1
@matosz-matuszewski: tyrone oddaj ten telefon właścicielowi
- 0
@Deadlyo: też nie działa myślałem jeszcze na sformatowaniu telefonu a nastepnie przywruceniu danych za pomoca programu ale nie wiem czy to zadziała jak sodzicie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Szalaputka: 6gb jest wystarczające chyba że multitaskujesz pomiędzy 10 grami na raz.
Wada w mi 9t pro jest brak ois jeśli Ci zależy na jakości zdjęć przy gorszych warunkach.
Wada w mi 9t pro jest brak ois jeśli Ci zależy na jakości zdjęć przy gorszych warunkach.
- 1
@Szalaputka: 6 GB ramu jest okej, sam mam w Mi8 i nie narzekam. MIUI lubi czasem ubić aplikacje działające w tle, ale nie jest źle
#telefony #xiaomi #xiaomilepsze macie jakiegoś chińczyka do polecenia? Mam leetv le Eco le max 2 x820 i jestem zadowolony ale już telefon się kończy bo go trochę poobijalem i brakuje mi pamięci. Nie musi być Xiaomi, może być jakikolwiek chińczyk
- 1
@kaktusowyAloes: już nie ma tak małych telefonów :D teraz to 6 cali albo więcej
Np taki polecany redmi note 7 za 550 czy 600 złotych od majfrenda to 6,3 cala
Np taki polecany redmi note 7 za 550 czy 600 złotych od majfrenda to 6,3 cala
- 1
@kaktusowyAloes: kiedyś miałem redmi note 2, teraz redmi note 4x, różowa ma redmi 4x, ojciec redmi 3s i wszyscy jesteśmy zadowoleni
redmi note 7 to godny następca i jakbym chciał przycebulić to pewnie bym go kupił
redmi note 7 to godny następca i jakbym chciał przycebulić to pewnie bym go kupił
- 1
Padła mi ładowarka od #xiaomi, chciałem kupić drugą taką samą - mdy-08-ei, nie mogę jednak nigdzie znaleźć tego modelu i widzę same mdy-08-eo. Jakiś ekspert wie czym to jest spowodowane? Jaką ewentualnie ładowarkę polecacie jeśli nie uda się znaleźć mdy-08-ei?
#xiaomilepsze #kiciochpyta
#xiaomilepsze #kiciochpyta
- 0
@lifefitness: Dzięki! Zamówione!
@MG78: A tak na przyszłość - polecam ładowarki Blitzwolfa (mają takie że jedna ładowarka ma np. 2 porty USB) i na każdy port daje 2.4A.
Zupgrejdowałem mojego starego Redmi Note 5A Prime do Mi 9T Pro, i miałem małe problemy przy przenosinach wszystkich danych na nowy telefon.
Aktualizacja chmury Xiaomi wisiała kilka godzin na [Przenoszenie] ale ich serwery już od jakiegoś czasu miały problemy, aktualizacje aplikacji systemowych często wyskakiwały a potem pojawiał się błąd i tak w kółko.
Chmura Google mnie uratowała, odzyskałem wszystkie dzwonki, obrazki, filmiki i prawie wszystkie ustawienia, tylko do kilku programów trzeba było na nowo
Aktualizacja chmury Xiaomi wisiała kilka godzin na [Przenoszenie] ale ich serwery już od jakiegoś czasu miały problemy, aktualizacje aplikacji systemowych często wyskakiwały a potem pojawiał się błąd i tak w kółko.
Chmura Google mnie uratowała, odzyskałem wszystkie dzwonki, obrazki, filmiki i prawie wszystkie ustawienia, tylko do kilku programów trzeba było na nowo
@Pompeqijusz: dawno nie siedzialem na xiaomi, ale do smsów moge polecić Ci signal. Robisz backup i mozesz na dowolnym urządzeniu przywrócić. O i wg mnie lepszy niz standardowa apka do smsów
- 1
@Pompeqijusz: Ustawienia > Dodatkowe ustawienia > Przenoszenie danych
Masz też ich program ShareMe (dawniej MiDrop).
SMSy i połączenia telefoniczne przeniesiesz SMS Backup & Restore (widzę, że nie działa :/ ).
Masz też ich program ShareMe (dawniej MiDrop).
SMSy i połączenia telefoniczne przeniesiesz SMS Backup & Restore (widzę, że nie działa :/ ).
@Stan_Przedzawalowy: nie taguj
- 0
@Harmideron: @godsflame: sory nie
Kumple, rozowej umar telefon, coś kupić jej chce do 800 zł. Wymagań konkretnych nie mam. Najlepszy smartphone ( nowy) do tej kwoty.
#smartfon #xiaomilepsze #xiaomi dla zasięgu :)
#smartfon #xiaomilepsze #xiaomi dla zasięgu :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@wonsz_zabujca: redmi Note 7
- 0
@Harmideron: nic lepszego od tego siaomi z nowych nie bedzie
Miruny kurła pomóżcie. Czy dorwe gdzieś online tą golarke?
https://mi-home.pl/akcesoria/lifestyle/mi-electric-shaver?search_query=Golarka&results=1
#xiaomi #xiaomilepsze #pytanie
https://mi-home.pl/akcesoria/lifestyle/mi-electric-shaver?search_query=Golarka&results=1
#xiaomi #xiaomilepsze #pytanie
Myślicie, że gwarancja obejmuje coś takiego? I czy jest sens się pałować z #gearbest #xiaomi #xiaomilepsze #m365
źródło: comment_ElUvUA45C0TPXVpvSC1IQS0tpb37cANz.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 23
@scieros: to nie ta hulajnoga przez którą złomnik o mały włos by stracił zęby? To chyba wada fabryczna
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 14
@Andczej: mówił o oponach w filmie. Przyspieszają, czy nie, element odpowiedzialny za składanie powinien być nie do z------a w każdych warunkach, bo jest zwyczajnie niebezpieczny. Xiaomi powinno kopnąć się w dupę i w ramach akcji serwisowej wymienić te zaczepy. To, że zmienili materiał tylko potwierdza, że wiedza o tym fuckupie.
- 0
#miband4 #miband #xiaomi #xiaomilepsze #miband3
Czy da się ustawić czas wyświetlania powiadomienia? Mam ustawione powiadomienia z aplikacji SMS i Messenger ale bardzo krótko podświetla się ekran (tylko 4-5sek).
Trochę to wkurza bo czasami nie zdążę przeczytać smsa.
Tak samo w przypadku ekranu głównego - po podniesieniu ręki chciałbym żeby dłużej się wyświetlała godzina niż tylko 4sekundy.
Help
Czy da się ustawić czas wyświetlania powiadomienia? Mam ustawione powiadomienia z aplikacji SMS i Messenger ale bardzo krótko podświetla się ekran (tylko 4-5sek).
Trochę to wkurza bo czasami nie zdążę przeczytać smsa.
Tak samo w przypadku ekranu głównego - po podniesieniu ręki chciałbym żeby dłużej się wyświetlała godzina niż tylko 4sekundy.
Help
Ma ktoś pomysł dlaczego nie zadzwonił budzik w Xiaomi Redmi Note 7? To już któryś raz z rzędu.
#xiaomilepsze #xiaomi #redminote7 #telefony #smartfon
#xiaomilepsze #xiaomi #redminote7 #telefony #smartfon
konto usunięte via iOS
- 0
@majorponury: Bo to tanie chinskie i zawodne gowno jak wszystko produkowane w Chinach jak i sami Chinczycy
- 0
@majorponury: Może masz ustawione konkretne dni - nie te kiedy powinien zadzwonić. Druga rzecz to sprawdź dzwonek czy działa/jest ustawiony.




























