siemanko, wszyscy #xiaomi macie fajne telefony, pozdrawiam :) ja ze swojego MiA2 jestem zadowolony, tylko coś ostatnio mam taki kłopot, że jak ktoś napisze do mnie MMS to nie pojawia mi się, że przyszła wiadomość, kompletnie, dopiero jak włączę przesył danych to ściąga zdjęcia i przychodzi treść.
Tak wiem, że nie ściąga zdjęć bez transferu, ale mi nie przychodzi w ogóle powiadomienie sms(z załącznikami zdjęć) ktoś się spotkał z takim
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZdarzaSie: wyłączyłem, wyciągnąłem sim, podmuchałem, włożyłem. Jest na takiej szynie wkładanej od boku w moim MiA2 więc na pewno ma teraz lepiej niż w standardowym telefonie, więc raczej jej nic nie dolega.
A problem nie ustąpił :(
  • Odpowiedz
@Ant-Man: A może spróbuj alternatywnej aplikacji do wiadomości? Pewnie jakiś super ficzer #miui oni tak mają, że czasami jedno naprawią, a dwa popsują
  • Odpowiedz
Mirki bo trochę wypadłem z obiegu.
Chciałbym kupić Xiaomi mi 9t albo mi 9t pro.
Gdzie najlepiej? Tak żeby w razie reklamacji się na mnie nie wypieli ale też żeby nie przepłacać. Myślałem nad jakimś gearbest, banggood albo coś w tym stylu.
Gdzie najlepiej? Wiem, że jest tutaj spore grono osób które w tym siedzą dlatego liczę na pomoc ;)
#telefony #xiaomi #xiaomilepsze #mi9t
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

picrel #ceneo - sortowane wg. popularności i oczywiście #xiaomilepsze ()
a tak na poważnie- ceneo ma legitne to sortowanie po popularności? nie wrzucają tam sponsorowanych rzeczy? wie ktoś coś na ten temat? czy warto się tym w ogóle choć trochę sugerować? (pytam tak ogólnie, nie że słuchawki ;p)
perfidnyplan - picrel #ceneo - sortowane wg. popularności i oczywiście #xiaomilepsze ...

źródło: comment_Ep8uaExq58EQmLoyS5K3ch3nqOCiPvys.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Popularnością? Nie zawsze. Często mniej popularny produkt może być lepszy od popularnego w tej samej bądź podobnej cenie


@psposki: Jasne, to wiadomo. Tylko chodzi mi dokładnie o ceneo - czy cwaniaki nie wrzucają sponsorowanych rzeczy do listy najpopularniejszych produktów ;) Ja tam zawsze olewam te proponowane przez ceneo i przełączam na sortowanie od popularności, zakładam że inni robią to samo, więc mają słabe wyniki że sprzedaży "proponowanych od Ceneo".
  • Odpowiedz
@MarlboroGold: Używam od 2 tygodni. Ogólnie spoko ale xiaomi już raczej nie kupię. Jest kilka denerwujących szczegółów. Zdarzają się nie spolszczone opcje w menu, czujnik światła działa średnio, a czujnik palca w wyświetlaczu to już wogole tragedia. Od zawsze miałem flagowce wiodących producentów na rynku i były po prostu bardziej dopracowane, teraz zaryzykowałem xiaomi i trochę żałuję. Ale to moja opinia, po za tymi pierdołami telefon bardzo dobry, aparat ok,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MarlboroGold: mam 3 miesiace, przed mi9 mialem same xiaomi praktycznie ale pierwszy raz flagowca. Ja jestem zadowolony. Czujnik w ekranie czasami dziala srednio, poza tym spoko. Jednak jestem takim użytkownikiem ze chyba wydawanie na telefon prawie 2k to bez sensu. Zdjec robie malo, w gry nie gram wiec procek nie jest jakos mocno testowany. Bateria mogłaby być lepsza ale quick charge robi robote. Podoba mi sie guzik asystenta google z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szalaputka: 6gb jest wystarczające chyba że multitaskujesz pomiędzy 10 grami na raz.
Wada w mi 9t pro jest brak ois jeśli Ci zależy na jakości zdjęć przy gorszych warunkach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#telefony #xiaomi #xiaomilepsze macie jakiegoś chińczyka do polecenia? Mam leetv le Eco le max 2 x820 i jestem zadowolony ale już telefon się kończy bo go trochę poobijalem i brakuje mi pamięci. Nie musi być Xiaomi, może być jakikolwiek chińczyk
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaktusowyAloes: kiedyś miałem redmi note 2, teraz redmi note 4x, różowa ma redmi 4x, ojciec redmi 3s i wszyscy jesteśmy zadowoleni

redmi note 7 to godny następca i jakbym chciał przycebulić to pewnie bym go kupił
  • Odpowiedz
Padła mi ładowarka od #xiaomi, chciałem kupić drugą taką samą - mdy-08-ei, nie mogę jednak nigdzie znaleźć tego modelu i widzę same mdy-08-eo. Jakiś ekspert wie czym to jest spowodowane? Jaką ewentualnie ładowarkę polecacie jeśli nie uda się znaleźć mdy-08-ei?

#xiaomilepsze #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zupgrejdowałem mojego starego Redmi Note 5A Prime do Mi 9T Pro, i miałem małe problemy przy przenosinach wszystkich danych na nowy telefon.

Aktualizacja chmury Xiaomi wisiała kilka godzin na [Przenoszenie] ale ich serwery już od jakiegoś czasu miały problemy, aktualizacje aplikacji systemowych często wyskakiwały a potem pojawiał się błąd i tak w kółko.

Chmura Google mnie uratowała, odzyskałem wszystkie dzwonki, obrazki, filmiki i prawie wszystkie ustawienia, tylko do kilku programów trzeba było na nowo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pompeqijusz: dawno nie siedzialem na xiaomi, ale do smsów moge polecić Ci signal. Robisz backup i mozesz na dowolnym urządzeniu przywrócić. O i wg mnie lepszy niz standardowa apka do smsów
  • Odpowiedz
@Pompeqijusz: Ustawienia > Dodatkowe ustawienia > Przenoszenie danych
Masz też ich program ShareMe (dawniej MiDrop).
SMSy i połączenia telefoniczne przeniesiesz SMS Backup & Restore (widzę, że nie działa :/ ).
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Andczej: mówił o oponach w filmie. Przyspieszają, czy nie, element odpowiedzialny za składanie powinien być nie do z------a w każdych warunkach, bo jest zwyczajnie niebezpieczny. Xiaomi powinno kopnąć się w dupę i w ramach akcji serwisowej wymienić te zaczepy. To, że zmienili materiał tylko potwierdza, że wiedza o tym fuckupie.
  • Odpowiedz
#miband4 #miband #xiaomi #xiaomilepsze #miband3
Czy da się ustawić czas wyświetlania powiadomienia? Mam ustawione powiadomienia z aplikacji SMS i Messenger ale bardzo krótko podświetla się ekran (tylko 4-5sek).
Trochę to wkurza bo czasami nie zdążę przeczytać smsa.

Tak samo w przypadku ekranu głównego - po podniesieniu ręki chciałbym żeby dłużej się wyświetlała godzina niż tylko 4sekundy.

Help
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach