Jaką teraz komórkę kupić w cenie około 2k (ale przeżyje jak będzie w okolicach 1,5k)
Tak na szybko z rzeczy ważnych: indukcja, główny aparat i szeroki kąt, wykonanie i wygląd, ekran, wytrzymałość przy upadkach i trochę bateria.
Używany do wykopu, neta, YT, dzwonienia i paru zdjęć. Mam duże ręce więc duży wyświetlacz byłby spoko.
Na razie rozważam g8s i s10e ale może jest coś tam jeszcze?
#telefony #komorki
Tak na szybko z rzeczy ważnych: indukcja, główny aparat i szeroki kąt, wykonanie i wygląd, ekran, wytrzymałość przy upadkach i trochę bateria.
Używany do wykopu, neta, YT, dzwonienia i paru zdjęć. Mam duże ręce więc duży wyświetlacz byłby spoko.
Na razie rozważam g8s i s10e ale może jest coś tam jeszcze?
#telefony #komorki

























https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-gwarancja-a-rekojmia
Zawsze lepiej korzystać z rękojmi.