Wykop czy to normalne, że na moim xiaomi redmi note 6 pro czasem prześwietla mi się ekran? Tzn np. na ekranie głównym widać np godzinę a nie powinno? Albo np. jak gram w szachy to na ekranie zostają białe piony. #xiaomi #xiaomilepsze
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Arriva: nie, iść do euro, ale oddać telefon w ramach rękojmi. To bardzo ważne żeby użyć właśnie tego trybu, bo w nim jesteś bardziej chroniony jako konsument. Nie daj się zbyć, że to wydłuży czas (nie wydłuży, a właśnie skróci, bo jest tylko 14 dni na załatwienie sprawy), lub że reklamacja jest lepsza (nie jest, bo w postępowaniu reklamacyjnym, żądanie może zostać odrzucone).

https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-gwarancja-a-rekojmia

Zawsze lepiej korzystać z rękojmi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jaką teraz komórkę kupić w cenie około 2k (ale przeżyje jak będzie w okolicach 1,5k)
Tak na szybko z rzeczy ważnych: indukcja, główny aparat i szeroki kąt, wykonanie i wygląd, ekran, wytrzymałość przy upadkach i trochę bateria.
Używany do wykopu, neta, YT, dzwonienia i paru zdjęć. Mam duże ręce więc duży wyświetlacz byłby spoko.
Na razie rozważam g8s i s10e ale może jest coś tam jeszcze?
#telefony #komorki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam, posiadam od tygodnia więc bez szaleństw,
Jakość poprawna, brakuje trochę basu ale generalnie nie narzekam.
Co do długości pracy nie jestem w stanie określić, najdłużej słuchałem 3h, nie wolały o ładowanie.
Jak nie słucham trzymam je w pudełeczku także się ładują.
Jak już mówiłem, użytkuje zaledwie tydzień i ani razu nie rozładowałem ich do 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osobiście uważam je za dość udany zakup. Wrażenia
  • Odpowiedz
Chciałbym przywrócić sobie ustawienia fabryczne #xiaomi żeby wyczyścić tel z niepotrzebnych plików, zdjęć, aplikacji, itp.

Jak sprawdzić, które rzeczy zapisane są na koncie Xiaomi?

Nie chciałbym stracić:
- kontaktów
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dasmat: Ok dzięki mam :)

A powiedz mi jeszcze, czy wiesz może czy istnieje możliwość ustawienia przycisków w aparacie, tak aby przycisk od blokady ekranu był odpowiedzialny za robienie zdjęcia/video?
  • Odpowiedz
Mordy moje, wczoraj po pijaku rozwaliłem ekran w telefonie który dobrze służył mi 3 lata ( ͡° ʖ̯ ͡°) no i jest to dobry impuls żeby kupić coś nowego. Dotychczas byłem wierny xiaomi, ale telefony które teraz mają w ofercie są POTĘŻNE, a nie wyobrażam sobie nosić w kieszeni 6" tabletu. Doradzicie coś rozsądnego w cenie do 1000 zł? Nie mam wielkich wymagań, nie potrzebuję potrójnego aparatu, NFC
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

== ➡️ Hulajnoga Xiaomi Pro 45 km za 1920,75 zł ⬅️ ==

Ta ulepszona wersja popularnego modelu hulajnogi #xiaomi posiada zasięg aż 45 kilometrów na jednym ładowaniu, dzięki powiększonej baterii, a silniki 300W zapewnia prędkość do 25 km/h. To prawdopodobnie najpopularniejsza hulajnoga elektryczna w Polsce!

Szybka wysyłka z magazynu PL, a więc bez cła. Taniej tylko przez kilka dni w promocji flash sale. #xiaomilepsze

#gearbest #
GearBest_Polska - == ➡️ Hulajnoga Xiaomi Pro 45 km za 1920,75 zł ⬅️ ==

Ta ulepszon...

źródło: comment_LJzUKmY4gwx0mChsLemCRWF9yl72vdMf.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GearBest_Polska: 45 to dla faceta klamstwo, ale hulajnoga jest mega dobra
kupilem ja w zeszlym tyg, doszla w poniedzialek

w porownaniu do zwyklej 365 ktora te mam jest sooro ciezsza, ale jedzie sie naprawde dobrze
musze sprawdzic ile kilometrow przjedzie ale ze statystyk widze ze 30-35 to max (mam gorki)
  • Odpowiedz
Przyznaje, że micoraz bardziej podobają się phony Meizu, na początku niewierzyłam, że za taka kase czyli małą, można dostać cośdobrego, ale potem meizu mnie przekonało do siebie.
  • Odpowiedz
Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie mój mi9t. Miałem 99% baterii i o 22.20 poszedłem spać. Wstaję rano o 6.30 i widzę że jest 97% baterii. Po 2 pełnych dniach zostaje mi jeszcze z 30%. Poprzedni Redmi 4X nawet po 2,5 roku też wytrzymywał 1,5 dnia.
#xiaomilepsze #mi9t #xiaomi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jarrL potwierdzam jeśli chodzi o wyłączony fon, mi także przez noc spada zwykle 2%, natomiast na włączonym ekranie jest tragedia, 3h na ekranie w maxie, ten amoled ssie baterie jak nie wiem co
  • Odpowiedz
@Foxs: Może ustaw w telefonie tryb ciemny i jakąś ciemną tapetę. Też zależy jaki masz ustawiony AoD. Ja mam ten podstawowy bez żadnych obrazków.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wyczyściłem sobie dane i cache google play services i play store, odinstalowałem aktualizacje i note 7 chodzi lepiej i szybciej x D

serio, aż się zdziwiłem, do tego motyw ifona zaskoczył x D wróciły ikonki i wsio, teraz to jest kawał dobrego smartfona, do tego zainstalowałem sobie najnowszy kalendarz z miui 11 oraz odtwarzacz muzyki oraz przeglądarkę, odtwarzacz mnie zaskoczył, po ustawnieniu EQ i słuchawek gra głośno i zajebiście chyba nawet lepiej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wladcakabanosow: nie ma poki co informacji zeby rn8 wyszlo w wersji global. Wiec albo kupujesz w PL od szemranych posrednikow, albo sam sobie sprowadzisz z chin.
Tylko standardowo pewnie soft bedzie przerabiany, zeby jezyki byly.

Jesli tak zalezy ci na snapie, to czekaj na wersje z literka T, ma to byc ponoc odpowiednik rn8 pro, ale ze snapem 730 na pokladzie.
  • Odpowiedz
Drodzy Xiaomowicze, kupiłem wczoraj #redminote7 , zawsze wiedziałem, że #xiaomilepsze i wreszcie nadszedł czas, żeby to sprawdzić, przesiadka z Galaxy Note4, troche boli, szczegolnie w oczy( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam kilka kwestii do poruszenia.
Po 1, przytlacza mnie troche interfejs, masa informacji jak tylko przejde na jakikolwiek ekran, szczegolnie nie rozumiem tego ekranu po przesunieciu w lewo z głównego ekranu.
2. Czy są jakieś
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@andrewasos: co do aplikacji to tylko gcama zamieniłem. Co do szkła to odradzam nillkina 9h. Jest ciut za małe. Ale mogę polecić etui nillkin rubber, aparat osłania, ma zgrubienia na rogach, jest jakby gumowane i od środka wyłożone jakimś materiałem żeby nie porysować obudowy. Poszerza telefon minimalnie, na tyle ile to potrzebne.
  • Odpowiedz
@henk: Według mnie taki komunikat pojawia się jak masz jakąś niezaktualizowaną aplikację np. fb, zegar itd. Wystarczy mieć wszystko aktualne i nie będzie się wyświetlać. Mi tak się robi jak wchodzę na wifi w domu bo mam ustawione w opcjach aktualizowanie tylko przez wifi.
  • Odpowiedz
  • 4
Mam pytanie do użytkowników Xiaomi Mi Band 4, jak z budzikiem z wibracjami jest? Są dosyć mocne te wibracje? Jestem osobą niedoslyszaca i muszę sypiac w aparatach słuchowych bo inaczej nie słyszę budzika, a porównując cenę opaski xiaomi do budzika dla głuchych to różnica w cenie to prawie 200zl
#kiciochpyta #xiaomi #xiaomilepsze #budzik #opaska #niedoslyszacy
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach