Wpis z mikrobloga

Mam iPhone 6s Plus, który juz nieco zamula. Myśle ze nadszedł czas na zmianę jednak nie chciałbym pakować się znowu w koszta podobne jak z ip pare lat temu. Myślałem o:

-xiaomi mi9se
-xiaomi redmi note 7
-(mało używany) samsung note 9

Co sądzicie, który powinien być Ok? Może macie jakieś inne propozycje? Ważna jest dla mnie dobra bateria, czytelny duży ekran i spoko aparat. Mam sporą dłoń i duże rozmiary mi nie przeszkadzają. Telefon bede używał do surfowania po internecie, czasem jakaś mało wymagająca gra, wykop, Messenger zrobienie zdjęcia i generalnie ciagłe użytkowanie gdyż nie korzystam z komputera.

#xiaomi #samsung #smartfon #xiaomilepsze #telefony
  • 12
@sunrise666 może Huawei P20? Jest droższy o 100 PLN a ma lepszy procesor, aparat, większą pojemność baterii. Jedynie o 2GB mniej pamięci RAM, ale 4GB to i tak wystarczająco długo. Mam ten telefon, jestem zadowolony :)
@FHA96 @NoroslawZielonka: : Generalnie to mam zbity ekran, podłączenie do ładowania często nie załapuje co mnie irytuje, bateria zużyta w zimnie przy 20-30% z telefonem nie ma w ogóle kontroli i mam dość naprawiania go. Juz dwa razy zmieniałem w nim ekran i trzy razy baterie :D

@2xTheTap__: budżet nie jest ściśle określony ale więcej niz 2k nie chce wydawać ale wiadomo im mniej tym lepiej, nie jestem rozrzutny ;))
@sunrise666 P20 to również telefon flagowy z 2018 roku i będzie przez pewien okres czasu wspierany. Samsung Note 9 jest większy, ma wyświetlacz Super AMOLED, większą pojemność baterii ale jest i droższy o 1000 PLN. Musisz się zastanowić na czym Ci zależy.
@johnnyMetalowy: Juz robiłem to pare razy ale teraz uważam ze szkoda troche pieniędzy na telefon, kodktory jest troche stary. Xiaomi to największy dylemat dla mnie ale boje sie, ze bede miał problem z późniejszym serwisem (pogwarancyjnym) i chyba skuszę się na note9, ponieważ czytałem ze jest to typowy telefon do ostrego męczenia i ma to co chce (duży ekran, mocna bateria, spoko aparat) a do tego jest to model tak