Potłukłem #myphone hammer axe lte - był wytrzymały ale miał kijowy aparat, niedopracowany soft i krótko pracował na baterii. Z uwagi na to, że #xiaomilepsze - który #xiaomi kupić? #cebuladeals
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
który lepiej kupić?
- Xiaomi Mi9T 46.8% (29)
- Xiaomi Mi9 53.2% (33)
- 0
Posiada ktoś może te #buty od #xiaomi?
Teraz z okazji wyprzedaży na #aliexpress latają po 190zł, przecena z 270.
W sumie to mi się podobają i chętnie zaryzykowałbym ich kupno, zwłaszcza, że poprzednie obuwie tej marki cieszyło się dobrymi opiniami.
#xiaomilepsze #streetwear #zakupyzchin #gearbest #banggood
Teraz z okazji wyprzedaży na #aliexpress latają po 190zł, przecena z 270.
W sumie to mi się podobają i chętnie zaryzykowałbym ich kupno, zwłaszcza, że poprzednie obuwie tej marki cieszyło się dobrymi opiniami.
#xiaomilepsze #streetwear #zakupyzchin #gearbest #banggood
źródło: comment_pBTkLyeSyg7E0oIQRqk26t7q0Kt3FZ8s.jpg
PobierzChciałem tylko powiedzieć że Xiaomi mi9 to najlepszy smartfon świata i jaram się nim strasznie, zwłaszcza że zapłaciłem za niego 1600zł
#xiaomilepsze#xiaomi#mi9
#xiaomilepsze#xiaomi#mi9
Mirki, potrzebuję Waszej porady! Nie potrafię zdecydować jaki nowy telefon sobie kupić ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ostatecznie wytypowałem sobie: Xiaomi Mi 9, Xiaomi Mi 9T oraz Mi9 SE (Bo wiadomo, #xiaomilepsze ). Zrobiłem sobie porównanie na mgsm bo liczyłem na to, że mi się wyklaruje, który telefon chcę xD Niestety każdy z nich ma swoje plusy i minusy...
Xiaomi Mi 9:
+ Najmocniejszy procesor
+ Dobry aparat
Xiaomi Mi 9:
+ Najmocniejszy procesor
+ Dobry aparat
źródło: comment_Q3oYWVH9p6UwXVlhhl9hz9Tf5beGUAUi.jpg
PobierzKtóry z telefonów byś wybrał?
- Mi 9 44.8% (26)
- Mi 9T 34.5% (20)
- Mi 9 SE 20.7% (12)
- 1
- Najsłabszy procesor względem pozostałych
Jakim cudem Snapdragon 730 ma być słabszy od Snapa 712 w SE? xD
Z tą baterią w Mi 9T na razie różnie bywa, zobaczymy czy Xiaomi coś podziała w MIUI, ale raczej powinni. A jak nie oni, to chociaż na customach będzie dobrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli nie napierdzielasz w jakieś wymagające gierki (pokroju PUBG na ultra), to SD 730 powinien spokojnie
- 1
Xiaomi Mi9 SE:
+ Najmniejszy rozmiar
+ Najtańszy
- Najsłabsza bateria
@SpacePotato: wiesz, może też być tak, że rozmiar baterii wyrównuje się z rozmiarem ekranu i dzięki temu nie odstaje wydajnościowo
Dobra #xiaomi #xiaomilepsze ostatni spam na tym tagu. Xiaomi Redmi Note 7 czy Mi9 SE, warto dopłacać? Dopowiem ze mniejszy ekran w mi9 jest dla mnie dużym plusem
@PanJarzyna mam mi9se i jakby miał większy otwór na ładowarkę, to bym nie potrzebował kobiety.
- 0
@BitulinowyDzem dabra, przekonałeś mnie
Mam pytanie do ludzi od xiaomi ( ͡º ͜ʖ͡º) używa ktoś szczoteczki oclean x? Zastanawiam się nad kupnem a w necie jest mało rzetelnych recenzji.
#xiaomi #xiaomilepsze #szczoteczka #soniczna #chinskiecuda #aliexpress
#xiaomi #xiaomilepsze #szczoteczka #soniczna #chinskiecuda #aliexpress
- 0
@Ky0sHiR0 oclean x chyba wyszła dość niedawno :) chodzi mi o tą z wyświetlaczem :D
- 0
@nemiroff90: Fuck no tak, jak dla mnie lepsza One, bez zbędnych bajerów z tym wyświetlaczem no i czytałem na pepperze, że komuś po 2 tygodniach padł wyświetlacz
- 2
@Ingvarr100th iPhone jeszcze większe
@GlupiPajonk: Popularna seria Redmi to lowend skierowany dla hindusów. Użytkowałem przez dwa lata po czym padł ale czy był to zły telefon? Śmigał pięknie i miał rewelacyjną baterię. Seria MI niczym nie ustępuje najlepszym. Mnie osobiście drażniła fabryczna nakładka systemowa.
Teraz dałem szansę ZTE i dopłaciłem za wyświetlacz amoled i nfc. Coś co miałem w standardzie lata temu w Lumii od Nokii. Telefon to telefon: Ma spełniać swoje zadanie i
Teraz dałem szansę ZTE i dopłaciłem za wyświetlacz amoled i nfc. Coś co miałem w standardzie lata temu w Lumii od Nokii. Telefon to telefon: Ma spełniać swoje zadanie i
Dobra świry z #xiaomilepsze zdecydowałem się że nowy telefon to jednak #xiaomi. Zastanawiam się teraz tylko który:
Które Xiaomi
- Mi 8 Lite 6.3% (1)
- Redmi Note 7 93.8% (15)
Pytanie dla ekspertów w telefonach. Zastanawiam się w zasadzie nad dwoma: Huawei p20 Lite i Xiaomi Mi 8 Lite
Ktoś miał styczność i może się wypowiedzieć na ich temat?
Ktoś miał styczność i może się wypowiedzieć na ich temat?
@PanJarzyna: w tej cenie to redmi note 7 zjada obydwa ;)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@bidbid: tylko że to nie jest M365 tylko jakiś klon ulep
@bidbid: @nogodpleaseno:
Inna sztyca kierownicy, obejma zamiast zaczepu, inny podest, w innym miejscu nóżka. I najważniejsze pełne opony które zwiększają drgania przez co uszkadza się bateria i oczywiście cholera wie co to za elektronika i bateria.
Inna sztyca kierownicy, obejma zamiast zaczepu, inny podest, w innym miejscu nóżka. I najważniejsze pełne opony które zwiększają drgania przez co uszkadza się bateria i oczywiście cholera wie co to za elektronika i bateria.
źródło: comment_EE7IB2bxi0RMXz9nwA2qLXNmdwJq75PM.jpg
Pobierz- 0
Dzień dobry.
Proszę Was o poradę:
Czy lepiej kupićużywany #huawei P20PRO z gwarancją do 2020r. (ok. 1300PLN) czy lepiej nowy #xiaomi MI 9T (ok. 1500PLN)?
Bo wiadomo, że #xiaomilepsze ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dodam, że liczy się dla mnie jakość robionych zdjęć i moc baterii.
Proszę Was o poradę:
Czy lepiej kupićużywany #huawei P20PRO z gwarancją do 2020r. (ok. 1300PLN) czy lepiej nowy #xiaomi MI 9T (ok. 1500PLN)?
Bo wiadomo, że #xiaomilepsze ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dodam, że liczy się dla mnie jakość robionych zdjęć i moc baterii.
Który telefon wybrać:
- Huawei P20PRO (używany) 22.0% (9)
- Xiaomi MI 9T (nowy) 78.0% (32)
- 2
@stolemy: MI 9 SE to ma żona i robi naprawdę dobre zdjęcia. Największy minus tego tel i pewnie tego 9T jest mocno wystajacy aparat. Niby są gumy które go chowają ale żona ma takie przezroczyste etui i ono działa jak światłowód i przy zdjęciach z flashem oślepia matrycę i zdjęcia wychodzą tragiczne.
W tym 9T dla mnie ten wysuwany przedni aparat się nie podoba.
W tym 9T dla mnie ten wysuwany przedni aparat się nie podoba.
@stolemy: Jeżeli aparat to p20PRO, Ja bym brał mi9t bo ładniejszy.
Ktoś: krytykuje #xiaomi o brak NFC w swoich tańszych telefonach
Orędownicy #xiaomilepsze: Eksplozja Odbytu
Xiaomi: Dodaje NFC do ich tańszego telefonu
Orędownicy: Ponowna Eksplozja Odbytu
Już kit tam że ktoś potrzebuje albo nie potrzebuje ale dlaczego ich boli że ktoś tego po prostu wymaga (i jeszcze próbuje argumentować że nikt na świecie nie używa gdzie google pay/apple pay rośnie w siłę, japonia cała stoi na felici, mi band 4 ma
Orędownicy #xiaomilepsze: Eksplozja Odbytu
Xiaomi: Dodaje NFC do ich tańszego telefonu
Orędownicy: Ponowna Eksplozja Odbytu
Już kit tam że ktoś potrzebuje albo nie potrzebuje ale dlaczego ich boli że ktoś tego po prostu wymaga (i jeszcze próbuje argumentować że nikt na świecie nie używa gdzie google pay/apple pay rośnie w siłę, japonia cała stoi na felici, mi band 4 ma
@DaemonKazoom: Akurat chinole zbliżeniowo nie płacą, u nich bardziej kod QR działa, więc im moduł NFC nie potrzebny.
konto usunięte via Android
- 32
- 3
@dziczyznaa: @Sspermenkaa: Pro jest przeznaczony na Indie/Chiny. Ma lepszy procek (Snap 675 vs 660) i aparat (Sony IMX586 vs Samsung S5KGM1), brak B20. Reszta bez zmian.
- 7
recenzja najnowszego odkurzacza automatycznego 360 s7 z mopem i super aplikacją❗
Ma wszystko co Roborock S6, a kosztuje 200$ mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam
Ma wszystko co Roborock S6, a kosztuje 200$ mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam
źródło: comment_hBJiRIbedRhWJ0hHQrEBlFtVMKo2jSzw.jpg
PobierzW moim Xiaomi Redmi Note 5 zdjecia z przedniego aparatu wychodza gorzej niz w drugim takim samym telefonie na tych samych ustawieniach. Odkrylam to dopiero porównujac dwa na raz, wiec nie wiem kiedy to sie zaczelo. Moje sa jakies przeswietlone/ zamglone/ bez ostrosci jest na to jakas rada, oddawac go do naprawy?
#xiaomi #xiaomilepsze #problem #pytaniedoeksperta #redminote5
#xiaomi #xiaomilepsze #problem #pytaniedoeksperta #redminote5
- 0
@emitar: tak, Global 10.3.1
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MotykaEustachy: slabe i gowniane
@MotykaEustachy: normictwo i smrut
- 190
Taką fotę mi się udało wczoraj ustrzelić na Babiej Górze o 5:38 :)
#polskajestpiekna #gory #polskiegory #beskidy #wschodslonca #goryboners no i jako że robione telefonem to: #xiaomilepsze
#polskajestpiekna #gory #polskiegory #beskidy #wschodslonca #goryboners no i jako że robione telefonem to: #xiaomilepsze
źródło: comment_QQ3AWFp1UC3fwY6W8yZ0J74LqR55eb4Y.jpg
Pobierz- 12
@Crock92: no to teraz pozostaje Ci jeszcze atak zimą ;)
4 stycznia 2019, na szczycie odczuwalna była poniżej -30 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
4 stycznia 2019, na szczycie odczuwalna była poniżej -30 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
źródło: comment_h17jGJqfAwyjgfs7tI2XmQuU8mdaElrB.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@K_eM1: przeraża mnie głupota ludzka, oni myślą że te "szybki" ochronią ekran XD
Człowieku jedyne przed czym chronią te "szybki" to rysy od kluczy jak nosisz z telefonem w kieszeni. Jak udar jebnie w telefon to żadna szybka czy gorilla glass nie pomoże, poczytaj jeszcze jak pęka szkło hartowane tl:dr od krawędzi.
Człowieku jedyne przed czym chronią te "szybki" to rysy od kluczy jak nosisz z telefonem w kieszeni. Jak udar jebnie w telefon to żadna szybka czy gorilla glass nie pomoże, poczytaj jeszcze jak pęka szkło hartowane tl:dr od krawędzi.
konto usunięte via Android
- 0
@K_eM1 miałam to samo z 4x z którego właśnie pisze xD za to właśnie zamówiłam note 7 I będę się podniecać jak przyjdzie xD zamówiłam jakieś hybrydowe szkło na niego xd
- 1


































#xiaomi #telefony #xiaomilepsze